Zaten insanlar büyüdükçe birşey kaybetmez birşeyler kazanır bende epey kazandım sen rLx ol
türkçe konuşma yeteneğini kaybediyorsun her saniye..
Millet türkçeden bıkmış sen türkçe diyorsun. Türkçenin en basit hatası :

Hava durumu tahmincisi tv de diyor : Bu gece don olmayacak size donsuz geceler

RTÜK : Adamı kovduruyor.

nasıl ? :D
Konu biraz sapmış ama yazmadan edemiycem.Bu zamana kadar sphere serverlarda oynayıpta ben uo oynuyorum diye kimse kendini kandırmasın.Runuo daki PvP oynamayı bilene sphere dekinden daha güzeldir.Alışmışsınız 4 tane macroyla pvp yapmaya loota.Ultima Online sadece adam kovalamayla olmuyor yeri gelicek dungeonda kaybolucaksınız yeri gelicek quest (bu sizin bildiğin ortaya daemon koyunda keselim questinden değil ya da gm topukmuş vs vs) yapıcaksınız acaba bugün sphere serverlarda oynuyan kaç kişi slayerın cesedinde golddan başka çıkan itemlerin (necro itemler diğer jewelsler) ne işe yaradığını biliyor? Eğer artık uo bana zevk vermiyor şuydu buydu diye uoyu bırakıcam vs diyorsanız hemen gidin OSi ye üye olun paranızı verirsiniz ama o ilk uoya başladığınızdaki heyecanı yaşarsınız tutkuyu, uykusuz gecelerinizi hatırlayın sabırsızlıklarınızı, geçmek bilmeyen vakti.. Sphere saflaştırılmış bir Uo emülatöründen başka bir şey değil..
ya beyler pvp eşitken güzeldir. runuo da eşitlik diye bişey yok. adamlar kral olmuş. senin str 45 ne yapıcanki adama karşı. sphere birazda kolaylığı için seviliyo. herkes eşit değilken bi anlamı yok pvp nin. bu yüzdende runuoda pvm oynanıyo. monster kesiyon kral olmaya çalışıyon. kral olduktan sonrada git pvp yap ama herkesi kesecen sonuçta pvp de okadar itemla:D pvm sunucusu açılır ne olucakki heryeri safe yap zindanları arttır birbirine playerlar dalamasın al sana pvm. ama pvp olmadan hiç bi oyunun zevkli olmaz. her oyun rakibin varken güzeldir...
adamlar birbirinden alakasız skillerle taktikler üreterek pvp alıyor. tabi item istiyor ama adamdan biraz düşük olsan bile dehşet bir plan ile adamın aklını alabiliyorsun. taktik çok önemli. ninja adam wolf a dönüyor in sar oklama ve basit bir hiding ile bütün serveri ayağa kaldırıyor ben bunu demisede yaşadım
10 15 macroyla full warlock charla üstünde zart robe altında zort binegi elinde +30 katana vur büyü atana bumudur ultima ? Denilenleri anlayanlar ve açıklamaya çalışanlar ile ultimayı anlamamış boş konuşanlar çok rahat ayırt ediliyor şu konuşmada.. PvM yi knightla karıştırmayın arkadaşlar.. Hidingle stealthi sadece thief skilli sanan bir nesilden geliyorsunuz.. (Lafı alan alır herkese değildir sözüm..)
Kaankha : 10 15 macroyla full warlock charla üstünde zart robe altında zort binegi elinde +30 katana vur büyü atana bumudur ultima ? Denilenleri anlayanlar ve açıklamaya çalışanlar ile ultimayı anlamamış boş konuşanlar çok rahat ayırt ediliyor şu konuşmada.. PvM yi knightla karıştırmayın arkadaşlar.. Hidingle stealthi sadece thief skilli sanan bir nesilden geliyorsunuz.. (Lafı alan alır herkese değildir sözüm..)

eee şimdi bebeler böyle pvp kingiyim falan modundalar bi b*kta bildikleri olsa al eline vanq katana parryli warlock kas çek kalkanı direk bodozlama dal spherede bile pvp pvp değil artık abuk subuk konusup adamın canını sıkmayın gidip cow kesin
aynı şeyden bahsetmişiz sanki..
bencede :D
yok yok senin yazına katıldığımı belirterek alıntı yaptım :) doğru demişsin anlamında
pvm olmasa bile ne azından npc kesme ile ilgili bi etkinlik falan düşünülebilir olmalı bnce :D
Türkiye'de bu işler böle türk insanının tarzı böle :D

bakalım neler olacak ilerde görecez
banaysa yazdıkların khanka demisede oynadım o yüzden öyle yazdım. holygun a katılıyorum. türkiyede işler böyle. değişmez hiçbişi değiştiremezsin tabi bu yazıya alınıp açarım lan deyip açan olur ama tutmaz...
[Holygun] : Türkiye'de bu işler böle türk insanının tarzı böle :D

bakalım neler olacak ilerde görecez

evet zevk işi sonuçta

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.