Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Silindi
.

Herkeze Tesekkur Ederim ...

Bu konu Ultima10Line tarafından düzenlendi(2009-05-29 00:02, 14 yıl önce)
Başlığınızı küçük harflerle yazınız lütfen.
tekrar kurun Ml'yi.
Silindi
Expert
6.3
Tekrar Kurmak : )) Saka Bu :) Neden mi ? 20 Defa Kurdum Ve Her Forumda Ayni Sey Soylendi Tekrar KUR ... Kuruyoruz Kurmasinada Client Patch de Hata Veriyor Ayni Yazi ... Indirmedigim Link Kalmadi Acikcasi .. Tekrar Kurmak Care Degil Anlicaginiz .. !!
İşletim sistemin nedir?
C:ProgramFiles/eaGames/Ultima Online2D

ml bu dizin üzerinde yükleme yapmıyo olabilir. yani ml in dizini "C:\Program Files\EA Games\Ultima Online Mondain's Legacy" bu belki patch bu dizinde işlem yapması için yapılmış olabilir.
Silindi
Expert
4
Vista Kullaniyorum .. Birde Senin Dedigin Gibi Yaptim Farkli bir sonuc Yok ...

Ama Sunu Farkettim , Patch 0 Yaziyor ..Yani Icerik Yok ... Baska Bir Kullanicidan Sadece Patch Dosyasini alip , Ultima Online Dosyasinin icine Eklesem Olabilirmi ?

Bu konu Ultima10Line tarafından düzenlendi(2009-05-27 21:47, 14 yıl önce)
Aynısı bendede oldu Format at geçer.
Silindi
Members
0
Zannedersem : )) Laptopun Cdlerini Bulurum Insallah : )
Ultimayı tamamen bilgisayarından kaldır, kaldırdığın zaman sürücünde macro dosyaların falan duruyor olacak onlarıda elinle sil. Tekrar kur patch yaptırma dizin içine gir client var onu aç otomatik patch yapsın
Silindi
Moderators
21.9001
Zannedersem Sorunu Anladim ... Ultima Online Client Ve Sunucuya Baglanicagim Connectorun Yaninda Guwenlik Duvarina Benzer Bir Isaret Var , Saga Tiklayip Alles Administrator ... Bir Yazi var Yaninda Yine O Isaret Bulunuyor O Secenekle Acinca Patchi Yukluyor ..Simdi Conenctorde Bir Hata Verdi .. Komple Herseyi Silip Bu Sekilde Yapicagim .. Sonuc Zannedersem Bu Sekilde Olumlu Olacak ..

Herkeze Yardimlarindan Dolayi Tesekkur Ederim , Deneme/Yanilma Sistemi ile Bu Sorunuda Cozmus Olacagim Insallah ..

----Ultima10Line---

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.