Arkadaşlar çok uzun zaman oldu Ultima Online ile ilgilenmeyeli ama her gerçek Ultima Online oyuncusu gibi benimde bir yerlerde hep içimde kaldı Ultima Online. Bugün okuduğum bir haber ise gereksiz yere heyecanlanmama sebep oldu. Lafı fazla uzatmadan ilgili haberi ve resmi siteyi paylaşmak istiyorum.
Evet oyun tarzı RPG'den Action RPG'ye dönmüş ama bilmemki.

İlgili haber;
"EA BioWare, ilk büyük batı RYO'larını Ultima Forever: Quest for the Avatar ile yeniliyor. Resmi sitesi henüz açılmış olan oyundan fazla ayrıntı alamıyoruz maalesef. Şimdilik oyuncuların Britanya'yı kurtarmak adına ister Fighter ister Mage olarak, diler arkadaşlarıyla diler tek başlarına seyahat edeceği biliniyor. Oyunun çıkışı ile ilgili ise hiçbir bilgi yok. Site ayrıca Beta başvurularını da kabul ediyor. Buradan Ultima Forever'ın resmi sitesini inceleyebilirsiniz."

Haber alıntıdır.
Kaynak: oyungezer.com.tr
ea games kadar allahın belası bir şirket yok, uzak dursunlar artık uodan. hatta her oyundan uzak dursunlar.
tahminim ortaya güzel birşey çıkacakdır. beklemekten başka yapacak birşey de yok.
Xantier : ea games kadar allahın belası bir şirket yok, uzak dursunlar artık uodan. hatta her oyundan uzak dursunlar.
ahahah ne ?!

bu mu ? ultima bu mudur yani, single oyunları birkaç kat daha güzel şu an. ea gamesin durdurulması gerekiyor, rts kralı westwoodu sömürdü, mmorpg kralı origin systems inc.i sömürdü yok etti, içine etmediği oyun serisi kalmadı, uonun da içine etti şimdi bunu yapmasın artık.

bu ne ya ?

Yenilik her zaman iyidir yapsınlar bize yararı olur zararı olmaz :)
Oyun karakterlerinin güzel olacağından eminim. Belki ultima'yı tekrar canlandırır kim bilebilir? Ayrıca eminim ki grafikler harika olacaktır. Özellikle 1920x1080 gibi çözünürlükler ile oynatabilirlerse süper olur.
Ultima Forever diyeceğime Justin Forever derim daha iyi.
yeni fotolar düşmüş bile

Banned
-3
hayırlısı diğcek bişey yok :D
Xantier : yeni fotolar düşmüş bile

Ultima'nın bu hali değişilir mi ya..
sanırım ultimayı tetrise çevirecekler. vazgeçtim güzel bişey çıkmıcak :D
Anlamadım ki bırakın yapsınlar belki güzel olur. Bize giren çıkan ne ? Beğenmezsek gene bildiğimizi okuruz :S
Benim pek ümidim yok bu işten. Keşke Blizzard uoyu satın alsa ve diablo 3 motoru benzeri bişeyle baştan yaratsa tüm dünya online oyun neymiş görürdü.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.