Oyunu yüklerken bi kaç hata weri mul. larla ilgili art.mul map0.mul anim.mul bi tane daha wardı galiba we ben oyuna sorunsuz girdim ama görüntüler böyle :/ [url] https://www.resimupload.com/ds100729793_adsız.html [/url] acaba Age Of Shadows sürümü war onla ilgilimi ? yada Age Of Shadows un mullarıyla deiştirsem bişi olurmu yadaa siz bi yere upload edebilirmisiniz :utangac
saolun
Master
59.2997
Yüklediğin ML bozuk olabilir baştan indirip kurmayı denermisin.
Ultima Online ML için tıklayın.
Burdan indirmiştim galiba we kotanın dayanabilceğinide sanmıyorum :) başka yolu yokmu biri bana eksik olan dosyayı yollıyamazmı ?
Master
59.2997
Sorunlu dosyaları indirmenle ML indirmen aynı olur zaten hiç uğraşma ML indir bence
Ben burdan indirdim ML'i ve sorunsuz kullanıyorum
o zaman Age Of Shadows da yüklü onla ilgili olabilirmi ki ?
Bir bilgisayarda iki tane ultima olur mu ki?

Çünkü ben ultima online gold ile ML'i kurdum hata verdi o yüzden birini silmek zorunda kaldım.
İnternetten büyük boyutta dosya indirirken lütfen Flashget vs. programlar kullanınız.
O Programı Nereden İndirebilirim Kisa Yolu Varmı Benim Acelem Varda.
www.inndir.com :D hey Allah'ım :)
ben aos kullanıyorum bı keresinde baştan yuklemiştim bu resımdeki gibi olmuştu.silip tekrar yükledim bide 1 saat fdalan patch yaptım duzeldi
Çok Basit Bir Sorun Map Dosyaları karışmış map0.mul static.mul karışmış
Program ekle/kaldırdan
eski ve yeni uo sürümlerinin hepsini kaldır bir reset at bilgisayar kendine gelsin. Daha sonra ML'i kur patch de yaparsan oohh :)
ben aos kullanıyorum bençe çok iyi

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.