Merhaba Arkadaslar

Yeni bir uo shard kurmak istiyorum fakat herseyi 0 dan kurmak gibi fazla bir zamanım yok eğer elinde herşeyiyle hazır server olanlar varsa benimle iletişime geçebilirler maddi olarak sorunum yoktur.

ulaşmak için msn: [email protected]
Yanlış anlaşılmasın merakımdan soruyorum. Emek vermeden ne elde etmeyi amaçlıyorsun ? Sunucu hazırlayan insan aa tamam sen aç diye sana verecek herşeyi sen de "Owner oldum" diye mi gezineceksin ortalıkta ? Utanmaz mısın hiç "Server açtım" demeye. Emeğe değer vermeden insanlardan değer mi bekleyeceksin sonra ? Yok kardeşim olcak iş değil o :) Yanlış anlaşılmasın kavga etmek için söylemiyorum sadece kafama takılan bir kaç soru. İyi eğlenceler sana...
Fazla zamanım olmadıgından dolayı böyle bir talebim var normalde bende emek vererek açmak isterim serverı

ayrıca su anda emek verilipte açılan bütün serverlar edit kaynıyor ben bunlardan bıktıgım için böyle bir şey yapmak istedim adam gibi bi tane server yok oynanabilicek
evet dostum haklısın heryer edit kaynıyor
Valla heryere yazıyom burayada yazıcam...Spherede oynamak zaten tükenmekte olan UO'ya büyük zarardır...Ben bu hatayı 8-9 sene yaptım...

Girin RUNUO oynayın...Edit mi ? 1/10000000000 ihtimal bulursunuz!

Bence server açma arkadaşım 2-3 aya kadar kaparsın sende üzülürsün oyuncularda...
Maddi olarak sıkıntın yok ise "scriptler + 1 ay teknik destek + web sitesi + account sistemi + connector + istatistik sistemi + forum"'u sana 750 liraya 3-4 gün içerisnde kurabilirim
Açılan sunucuların çoğunda emek olmadığı için hazır pack ler ile açıldığı için edit kaynaması doğal.Adam gibi emek verilip açılan sunucu sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor ne yazıkki.
Aç aç 1 hafta dayanmaz nasılsa zevkini alırsın sende
daha öncede söyledim burda yineliyorum eğer sağlam bir sunucu arıyorsan bir kere işini sağlam yapan kişi bu işe herşeyi göze alarak girer maddiyat dahil eğer maddiyat eksikse o kişi ben işimi sağlam yapıyorum demesin taşıma suyla değirmen dönmez.Sen 1-2 ay sponsor olursun sonrası malum,yürümüyo birçok kez yaşandı bu olaylar.Bir başka açıdan senin yapmış olduğun olay güzel birşey burda yargılamak bize düşmez seni senin gönülden böyle birşey geçirip buraya aktarman ben insanlara yardımcı olmak istiyorum demen bence gayet tebrik edilecek konu ama dediğim gibi benim görüşüme göre bu iş yaş (=
Arkadaslar yorumlarınız için tesekkürler herkesin görüşüne saygı duyarım fakat zaten ben sadece server arıyorum host website vs. o konuları kendim halledebilirim
Novitas : Yanlış anlaşılmasın merakımdan soruyorum. Emek vermeden ne elde etmeyi amaçlıyorsun ? Sunucu hazırlayan insan aa tamam sen aç diye sana verecek herşeyi sen de "Owner oldum" diye mi gezineceksin ortalıkta ? Utanmaz mısın hiç "Server açtım" demeye. Emeğe değer vermeden insanlardan değer mi bekleyeceksin sonra ? Yok kardeşim olcak iş değil o :) Yanlış anlaşılmasın kavga etmek için söylemiyorum sadece kafama takılan bir kaç soru. İyi eğlenceler sana...

İmzanı tekrar oku Novitas...ve ön yargılı yaklaşma...
@Zorack
Buna bak

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.