Sayın U-S Yöneticileri Forumu İyi Ararsanız Atıyorum 5000 konu varsa 2500 tanesi Ultima Online Ölüyor Diye Geçiyor Sizlerden İsteğimiz Kullanıcılarınızında Yardımı İle Ben Hazırım Maddi Manevi Elimden Gelen Tüm Desteği Vermeye Sphere Veya RunUo Server İsteğimiz Var Sizden Tabi Pat Die İstiyoz Diyince Bitmiyor İstediğiniz Her Neyse Emrinize Amade Maddi Destek Elimden Gelen Herşeyi Eminim U-s Kullanıcılarıda İster bunu Çünkü Çok acıkkı Türkiyenin en büyük Ultima Online Portalı Aynı Zamanda Counter-strike Konu ile alakası yok Gerçide Eğer Siz Böyle Bir Atılım Projesi İle Türkiyedeki Ultima Online Düşüşüne Bir Dur Demezseniz Gerçekten Benim gibi Bu Oyuna Aşık Olan yüzlerce belki binlerce Oyuncu Bu oyundan soğuyucak dediğim Gibi sizden Yarın bi tane server ile karşımıza çıkında Demiyoruz Hani Biz Sabrederizde Ama Yok Şimdi Herkez Dürüst OLsn 2-3 Server Dışında Kaliteli hatta Kalitenin Yanından Geçen Server Yok full fasa fiso iyi olan serverlarda full çekiyor zaten Hem U-S nin ünü Reklam avantajları Ve u-s kullanıcıları ile Çokda Rahat En azından 400 Kişilik Bir Sphere Ultima Online serveri Kurulabilir.Aslında Ben İSterim bölye Atılım Yaratıcak bi server açmayıda hem yaş hem maddiyat açısından zor Scriptti site idi falan filan hepsi ile baş edemem ama maddi destek yollayablrm.
Tek Sorun Para Değil.

U-S Olarak Bir Server Projesi Başlatsak Paranın sorun olabileceğini sanmıyorum.

Fakat bu konu daha önce çok konuşuldu.

İmkansız olduğu söylendi.

Zaten Güzel Bir Server Projesi Oluşturmak için Öyle Birsürü scripterin olması anlamsız.

Bir Tane İşini iyi yapan scripter yetiyor.

Tabiki Güzel Olur Böyle Birşey olsa ama şuan böyle birşeye U-S'nin pozitif bakacağını sanmıyorum.
böle bir shard ile ilgili atılım olmayacak.nedeni ise daha önce denendi ama olmadı.yetkililerin ilgilenecek zamanıda yok.sen burdan bi shard açılmasını istiyorsun.
ne ara denendi la :d ben hiç duymadım
bende duymadım
ben yokdum galiba o zmanlar :D
2-3 sene önce denenmişti.
ben o zamanlar pcyi yeni almıştım normaldir :)
Böyle bir proje gerçekleştirilebilir hiç para vermeden de sunucu açılabilir u-s nin sunucu açma isteiği olsun hosting şirketi sponsor da olur. yani böyle bir şey imkansız değil scripter de 1 tane olsa yeterlidir.
eğer kurmaya karar verirseniz ben elimden geleni yaparım
İstersek tabiki açabiliriz fakat biz bu yolda ilerlemeyi planlıyoruz. Ayrıca site ilk açıldığında smyrna bize uo için host sağlamıştı fakat gerek vakit darlığı gerek isteksizlik yüzünden açılmamıştı. Ve bundan sonrada böyle bir karar verdik.
Ya Böyle bir projeye atılsak bile ben gene sanmıyorum 250 - 300 kişi gelsin.

Şuan tek bir server gösteremessiniz bana 150+ online playerı olan.

O Online Lİstesinde 200 Küsür yazan serverların Hepsinde 60+ küsür online var.

Çok Deneyimli Scriptlerlar ile Bu Projeye atılsak ne olurki Zaten Bir sürü Deneyimli Scripter Server Açtı Şimdi Görüyoruz Sürekli Playerlar Düşüşte.

Yeni Yapılacak Sistemde Kalmadı.
Diğer serverlarda olan şeyleri yapsak kim niye gelsinki.

En Fazla Online sayısı yine 70 Olucak.

Ben İsterim böyle bir projeye atılmamızı fakat hiç umutlanmayın çünkü adım gibi biliyorum böyle birşey olmıyacak :)
Türkiyede 1-2 shard 150+ playera erişebildi bunlarıda siz biliosunuz
Bundan Sora Hiçbir Shardın O Seviyeye Erişebileceğini Zannetmiorum
bycomrade : Türkiyede 1-2 shard 150+ playera erişebildi bunlarıda siz biliosunuz

yalan ya.erişmiştir ama ya multi vardır yada mthN'nın dediği gibi +60 küsür player gösteriliyordur.:)
Spawnsas :
bycomrade : Türkiyede 1-2 shard 150+ playera erişebildi bunlarıda siz biliosunuz

yalan ya.erişmiştir ama ya multi vardır yada mthN'nın dediği gibi +60 küsür player gösteriliyordur.:)

+60 player göstermiyolar

60+ yani 60 veya biraz üstü player oynuyor serverda gerisi Sahte :)

Şimdi burdan Server ismi vermek istemiyorum O Sürekli online listesinde 223 falan yazan Serverda Stafftım Biliyorum :)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.