Arkadaşlar ben burdan indirdiğim çoğu scripti kullanamıyorum çoğu değil tamamı neyin neye uymadığını söyler misiniz acaba?
versiyonunun 56b olması lazım çoğu script 56b veya script eklerken uzantısını .scp yap

örn:duyuru.scp gibi
Şimdi olay şu 56b yim zaten işe yaramıyor scp leri kabul etmiyor 55i yaptım yine yok eğer yardım bulamassam deliricem hatta çıldırıcam 1 saat önce sinirimden bir bardak kırdım eğer bulamassam galiba pc yi parçalıcam . !! yardım edicek biri yokmu kocaman sitede ?

Bu konu legos tarafından düzenlendi(2008-06-29 23:16, 15 yıl önce)
edit

Bu konu Massimo tarafından düzenlendi(2008-07-19 15:26, 15 yıl önce)
uzantısını .scp yapıyomusun? bide scriptin içindki dosyalara koyma direk içine at öyle çalışır sorun olmaz
spheretables.scp'den yerini göstermek lasım

Misal....
C:\Sphere\scripts\chars\
* araçlar > klasör seçenekleri > görünüm > bilinen dosya türleri için uzantıları gizle * ticki kaldır.Sora usden çektiğin scplerin uzantılarını böle deiştir.
Owner_Jin'in söylediği gibi scripts içerisinde bulunan klasörleri spheretables.scp'den tanıtman lazım..Bunu yaparken bazı scp. packler içindeki spheretables'ı inceleyebilirsin..Ayrıca uzantılarına dikkat et eğer bilinen dosya türleri için uzantıları gizle seçeneğindeki tik işaretini kaldırmazsan sen nekadar .scp eklesende dosyanın sonuna o seni sallamaz..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.