Xariyla olm bak adam akıllı konustum senden elıt player falan olmaz bız kac yılımızı vermısız uoya sen ne diye konusuyorsun sen bana ne oldugunu anlatsana sen nesin ilk once onu dusun bı

(Ezikilik demissin bi Elit Player Kufur Etmezzz.)[Forumu Kirletme Aslanım]
ya yalakalık..Birinin G*tünden ayrılmamak daha yukarlara ulaşmak icin ona buna yağ cekmeye denir ama Burada Falcon bana yağ cekse nolcak xD 2.si Matematikte iyisin hep öyle ol inş UOyu iyi bilip hayatta başarısız olcagına UO da başarısız ol hayatta başarılı ol ama benmde matematigim iyidirsadece hocalarla gecinemedim atıldım yoksa derslerim okadrda kötü diyildi yane yabancı dil bölümüne gitcektik :(
Ch4cKi3 :
Nowanka :
Bn icraatımı Real Hayatta Yprım Dostum!

Sen ne saçmalıyorsun ya reelde yaparım icraatımı falan lafa baksana. Yapamassın reelde bişey nabıcan adamı kurşunamı dizcen yapıcağın tek şey adama belki bi iki yumruk atarsın sonra adam sana atar bu kadar veya gider bıçaklarsın bu kadar sonra gider hapse yatarsın çok artislenme bence burada. Burası türkiye ırak değil. Filimlerde gördüğün şeylerle gerçek hayatı fazla karıştırma. FAzla kurtlar vadisi izleme Piskolojini bozmuş. Uo ile ilgili konuşuyoruz icraat falan diyoruz adam gelmiş reeli karıştırıyor sen kimsin gelde sövme bu adama ya valla sinir oldum beyinsiz herif ya :no

Bu Dediklerinin Hiçbirisini Yapamaz Bile Chakie :D Bu Arada Yalovaliymissin Ekledim Msn ni :selektor
Novice
-0.500001
Zagmet Etme Ogrenmen Yeter :D
Nowanka : Cnım Sn Pskopatsan bn Nabıım Bn Orda ıcraat Derken Okul vs vs Anlamında Dedim Siz Scp de iiseniz bn de Matematik de iim Bakımından Az Film izle!

Yanlış anladıysam k.bakma fakat sonuna ! koymak şiddet ifade eder ve ultimaonline da güç konusu hakkında konuşulurken sen reel karıştırınca ben reeldeki gücü kastettiğini anlarım tabi. Ayrıca matematikte iyiysen burda işin ne ? O konularda bizde iyi olamaz mıyız ? Bizim konumuz ultimaonline. Zaten sadece pvp kastetmiyorum Craft , tamer cart curtta var bu gücün içinde
Novice
-0.500001
Bnimde Uo Oynamam Yeterince ii Bi Sebeb Olabilirmi Ayrıca Zaten Sebeb e Gerek Yok
Nowanka Xtoindery Demonaz dediginde yada sadece Demonaz ailesi dediginde Hatta Direk Yakup dediginde Elit denielcek Cogu player tanır bana aileni yada nickini sölebakim bukadr laf yapıyosunda Tanındık birimisin ( mrk etme aklıan gelecek her servere girip kim var kim yok bakarım )
Nowanka : Bnimde Uo Oynamam Yeterince ii Bi Sebeb Olabilirmi Ayrıca Zaten Sebeb e Gerek Yok

Kendine Güvenmen İyi Birşey Bu Huyunu Sevdim :p
Novice
-0.500001
Tanıdıını Snmıorum Ve Elpidadan Sora Oynamadım Adam Gibi Ayrıca Elitseniz Elitsiniz Bn Elit Deilsiniz Demedim ki Mllete Yalakalık Yapmaın Dedim

Falcon Aynısını Bn Snın icin Soleyemicem (Yalakaları Sevmem:D)
Nowanka : Tanıdıını Snmıorum Ve Elpidadan Sora Oynamadım Adam Gibi Ayrıca Elitseniz Elitsiniz Bn Elit Deilsiniz Demedim ki Mllete Yalakalık Yapmaın Dedim

Falcon Aynısını Bn Snın icin Soleyemicem (Yalakaları Sevmem:D)

Senin Gibi Beyni Geride Kalmış Birileri İçin Söyleyecek Yorum Bulamıyorum Yavrum :) İyikide Msn m de Kayıtlı Değilsin Ne Kadar Küçülebileceğini Aklıma Bile Getirmek İstemiyorum :D
nowanka elpida dedign serverde 1 tane adam akllı abi denilcek adam yoktu max 18-20 di yaş sınırı küfürler hawada ucuyod nese konu dağalmasın burada falcon bana yağ cekiyo ama bunu kıskanma Hiç deilse benim bana yalaklık cekicek 3-4 adamım var senin neyin var Geri vitesinden başka Nob .!
Novice
-0.500001
Merak Etme Snin Kdr Seviyesiz Olup Kfr Etmem
Nede çok seversiniz boş muhabbetleri..
@Xariyla
Uyarı - 1.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.