Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Unique Killers Guildi ve Artaxata Ailesini tanımayan yoktur sanırım o yüzden fazla ayrıntıya girmiyorum.Guildimiz gitgide güçlenirken hala server bulamadık doğru düzgün.Bu başlığın altına server sahipleri veya oynadığı serverda bizi görmek isteyen gönüllüler kısaca burada serverlarını tanıtabilirler.Buraya yazılan bilgiler uniquekillers.com forumlarında yayınlanacak olup guild üyelerinin görüşlerine göre server seçimi yapılacaktır.

hiç duymadım çoğu sunucuda oynama rağmen ama reklam yasak linklerde bulabilirsin.
Aynen Senelerdır Ultıma Oynadım Ve Hemen Hemen Acılan Her Serverda Bulundum Ama Boyle Bı Guıld Ne Duydum Ne Isıttım..
Mesajinizi düzenlerseniz reklam kismini silerseniz iyi olacaktir..
BU Guildmi yahu hepsi 15-16 max 18 yaşında Cocuklar Böle 1vs1 de kacıorlar hep anca .gc den yer sölüoralr 20vs1 kalıorsun kesiorlar bide adam ol dioralr :no

Boş İş zate tanınan Bir uild olsa adam burada reklam yapmaz demi 8)
Guildimiz 2003 yılından beri RunUO tabanlı cogu serverda oynamıstır.Bizi bilmiyorsanız RunUO oyuncusu olarak bu durum enteresan.Bilmemek degil ogrenmemek ayıp olan..
Senin guildi ogrenmeyince ayıp mı olacak ?

Ego tatmininde başka birşey yaptığınız yok açıkçası.Şimdi herkes bénim sunucuma gel diyecek.Bunu sizde iyi biliyorsunuz sadece ego yüzünden bana göre..
@kedi777, Tanıyorsunda bizi az cok görmüşlügün var ki laf ebeligi yapabiliyorsun.Hangi guild memberısın bilmiyorum fakat sahibin var ise onunla muhattap olabilirim.Buraya tartışma cıkarmak için mesaj atmadım.Açtıgım baslık seninle alakalı degilse, patilerini çekebilirsin.

@ZoLLy, Ego ile uzaktan yakından alakası yok.Hep oyuncularmı isteyecek, birazda stafflar göstersinler davetlerini.Sunucuyu açıp, player beklemek cok kolay olsa gerek.

Baska gereksiz mesaj istemiyorum.Germeyin beni/kendinizi.
Boris_Artaxata : @kedi777, Hangi guild memberısın bilmiyorum fakat sahibin var ise onunla muhattap olabilirim.

Lol dumur oldum :lol
abüsünün p.m ine bakarmısın xD
Sahsen İki Guildide Tanımıyorum yada Aileyi Eğer Saglam Bişey Olsaydınız Tanınırdınız Kocum Sen Rahat oL Reklam Alanıda Degil Bura Gelipde Kendi Aileni Yükseltmek İçin Tanımayan Yoktur Ayakları Yapma Git Reklam Alanında Yap
Adamlar Milyar $ lık Google Diye Arama Motoru Yapmış Zahmet Olmazsa Bi Oralara Bakıver..
:) Yok O Google ile Muhattap olmaz Anca Bill ile olur.

Nede Olsa o bir Guild Başkanı :D
Konu gittikçe saçmalaşılıyor..
Biraz dikkat edelim..
Qnique Killer - Artaxata Guild'ine başarilar diliyorum..

Bu konu HP-Nexiel tarafından düzenlendi(2008-05-01 15:18, 15 yıl önce)
Konu Zaten Saçma

Madem Guildlerine Sağlam Diyorlar Sağlam Sunucularında Reklamları Reklam Bölümünde Olur.
Veya Bannerı olur.
Burda Sormanın Anlamı Ne

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.