Yeter Germeyin abinizi sinirlenir sonra.

Ayrıca Boris kardeşim bende yıllarca uo oynadım abicim ama hiç öyle bi isim duymadım.. Seni tanımamamın sebebi ben bu oyunu oynarken sen ilkokulda ali ata bak gibi fişleri öğreniyor olman olabilirmi?

Burda hiçkimse seni tanımak zorunda değil Tanımazlarsada ayıp olcak diye bir zorunluluk yok. Sen kendini iyi tanıtamamışsın bu senin ayıbın bizim değil. İnsanlarla konusurken üslubuna dikkat et. Burası senin takıldığın serverların phpbb forumlarına benzemez.

Boris_Artaxata ve kedi777

Uyarı aldınız.
RunUO sunucularında oynayan arkadaşlar görüş bildirirse daha sağlıklı olucak.
Ya Benim Guildim Yok arkidişim Ben Tek yetiorum Size Rayat Olsana Adam bi Forum sitesi yapmıs die sağlam Guild oluorsa Ben Bişi demiyorum artık 8) Zuheheheheheu cok Zoruma Gitti yahu sahibin dedi bana Benim sahibim ancak Serveri Kuran Kişdiir Tek Muhattabımda Odur Anlayan anlasın :selektor Bide Reklam yapmayın plx
Uzatmıyım diyorum illa uzattırıyorsunuz da benim daha fazla niyetim yok uzatmaya.Reklam yapmak değildi amacım zaten reklam yapmaya ihtiyacımız yok.Ayrıca bizim web sitemiz çok eskilere dayanıyor bu sadece yeni görünümü.Bizim yıllardır klan forumlarımız vardı ama biraz geliştirmek istedik o kadar.2003ten beri de nerdeyse her serverda vardık.Ha onun dışında msnden vs sürekli msnler ekleniyor bizim şu şu serverımız açıldı fln geliyor zaten öyle bir adamın kolpa olduğu her haliyle belli oluyor.Onun dışında ciddi anlamda farklı bir yer arayışı içindeyiz ve konu da bununla alakalı niye bu kadar çarpıttınız anlamış değilim.Neyse bu konuşan arkadaşlarım eğer oynuyorsanız hala mutlaka tanışırız bir yerlerde hiç merak etmeyin.Server reklamlarının yasak olduğunu bilmiyordum uostrikeda yeniyim.Konuya da kilit istiyorum.Onun dışında ilk yazımla ilgili olarak bana pm atabilirsiniz.
Bakın arkadaşlar birşeyi görmediniz diye onu yok sayamazsınız.Ben yaklaşık 7 senedir Ultima Online oynuyorum. Unique Killers guildini çok yakından tanırım.Bir kaç sene evvel Britain bankanın önünde para dileniyorlardı :D :D :D Actionda Abi KEsme Pls diye yalvarıyorlardı :p:p:p (Hepsi bir şakaydı )
@Boris Artakatatata
lütfedip bi servera başlarsanız buraya yazın bende oynicam o serverda ;-)
Kendisine göre reklam yapılmış konuyu devam ettirmeye gerek yok sanirim..
Sunucular görürler ve iletişime geçerler zaten..
Öncelikle Selamlar ,

Bu konuya daha önceden mesaj atacaktım fakat bazı aksaklıklardan dolayı ancak şimdi atabilme fırsatı buluyorum. Şahsa yapılmış olan şeyi ben burda saygısızlık olarak algılıyorum bilmem ne denli haklıyım fakat şahsın yapmış olduğu şey ne reklam nede forum kuralları dışında birşey. Sadece linkler > ultima online sunucları başlığı altında aradığı gibi bir RunUO sunucusu bulamaması nedeni ile bu başlığı açma gereksinimi hissetmiş olabilir. Burda yapılması gerekilen şey eğer biliniyorsa şahısa RunUO serverlarini p.m yada vermiş olduğu site üzerinden belirtmek olması gerekirken konu ile alakası olmayan bazı cevaplar gelmiş. Kedi777 yazmış olduğun cevap beni gerçekten etkiledi ''.gc'' yazmışsın ''.'' spherede geçerli olan bir fonksiyon kullanım çeşididir RunUO tabanlı sunucularda ''['' kullanılır atıp sallamışsın fakat karalama yapmadan önce biraz düşünmeni tavsiye ederim. Bahsi geçen guild ile yakından veya uzaktan bir alakam yoktur fakat konu amaçından çarpıtılıp saptırıldığı için mesaj atma gereksinimi hissettim.
Anemon : Yeter Germeyin abinizi sinirlenir sonra.

Ayrıca Boris kardeşim bende yıllarca uo oynadım abicim ama hiç öyle bi isim duymadım.. Seni tanımamamın sebebi ben bu oyunu oynarken sen ilkokulda ali ata bak gibi fişleri öğreniyor olman olabilirmi?

Burda hiçkimse seni tanımak zorunda değil Tanımazlarsada ayıp olcak diye bir zorunluluk yok. Sen kendini iyi tanıtamamışsın bu senin ayıbın bizim değil. İnsanlarla konusurken üslubuna dikkat et. Burası senin takıldığın serverların phpbb forumlarına benzemez.

Boris_Artaxata ve kedi777

Uyarı aldınız.

Yaş muhabbeti açılmışken sizinde yaşınız fazla büyük değil 21, üstüne birde forum görevlisisiniz böyle cevapların sizden gelmesi çok yanlış geldi bana.

unknow : Öncelikle Selamlar ,

Bu konuya daha önceden mesaj atacaktım fakat bazı aksaklıklardan dolayı ancak şimdi atabilme fırsatı buluyorum. Şahsa yapılmış olan şeyi ben burda saygısızlık olarak algılıyorum bilmem ne denli haklıyım fakat şahsın yapmış olduğu şey ne reklam nede forum kuralları dışında birşey. Sadece linkler > ultima online sunucları başlığı altında aradığı gibi bir RunUO sunucusu bulamaması nedeni ile bu başlığı açma gereksinimi hissetmiş olabilir. Burda yapılması gerekilen şey eğer biliniyorsa şahısa RunUO serverlarini p.m yada vermiş olduğu site üzerinden belirtmek olması gerekirken konu ile alakası olmayan bazı cevaplar gelmiş. Kedi777 yazmış olduğun cevap beni gerçekten etkiledi ''.gc'' yazmışsın ''.'' spherede geçerli olan bir fonksiyon kullanım çeşididir RunUO tabanlı sunucularda ''['' kullanılır atıp sallamışsın fakat karalama yapmadan önce biraz düşünmeni tavsiye ederim. Bahsi geçen guild ile yakından veya uzaktan bir alakam yoktur fakat konu amaçından çarpıtılıp saptırıldığı için mesaj atma gereksinimi hissettim.

unknow arkadaşımız tam olarak anlatılmak istenini anlatmış teşekkür ederim kendisine bu cevabı için.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.