Şuanda Türkiye de bilmem kac tane server var ama baktıgımda bazı serverlar ucmus akıl mantık içermiyo bazıları kaliteli ama oyuncu yok ...Bazıları ise iyice sacmalamıs....
Anlatmak istediğim şöle istediğim natural bi uo serverı...WOW u bıraktım suanda Warhammer Online ı bekliyorum o zaman zarfı içerisinde uo ile ilgilenıyım kasıyım eskı duyguları kabartıyım istiyorum...
Bildiğiniz adam gibi natural bir server varmı arkadaslar?....
Yardımlar için şimdiden tesekkurler...
Bir Tane Var.
Pm Attım.
www.apppvp.cr.xp.tr süper gel evden actım kapanma gibi dert yok adls fatura ödendiği sürece scriptler süper ötesi mashudhhudasd
Ufukkotan banlanmak istiyormusun?
ufukkotan : www.apppvp.cr.xp.tr süper gel evden actım kapanma gibi dert yok adls fatura ödendiği sürece scriptler süper ötesi mashudhhudasd

Reklam yapmadığını dalga geçtiğini biliyoruz..
Ama yersiz olmuş biraz..
y
Rica etsem banada PM atabilirmisiniz acaba server ın adını.Ve hatta çalışan UO Gateway link warsa elinizde onuda.Çünkü Razor u pek sevmiyorumda.Hemen atabilirseniz çok sevinirim.Kaliteli bir Türk server ı arıyorum bende.
reklamlar yada serverlar kısmına bakabilirsiniz.
Beyler Ben Unutamadım Bi Serveri Tekrar Hayata Geçircem Zamanında Serverde Oynayanlar İnanıyorumki Hala Unutamamışlardı Serverin ismini söylüyorum Yıllar Öncekapandıı icin reklama Girmez " The Willow" Amacım aynı şeklde aynı sağdelikte Yine açmak eğer bana yardımcı Olmak isteyen varsa msn Eklesin konusalım ben cok ciddiyim bu serveri oynayan Varsa aranızda ki elbet vardır serverde sphere scplerinden baska scp olmadını ama ne kadar kaliteli olduunuda bilir xD
mthN : Bir Tane Var.
Pm Attım.

Nolur banada söyle :)
:yesUfuk kotan banlanmak istiyormusun sence çok umrumda olurmu LOW moderatörüm.

Adamlar oraya eşşek kadar Sunucular linki koymuş görmeyeninde gözüne sokayım daha ne diyeyim ehehe

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.