serverlarda gördüğünüz en saçma şeyleri yazin ben başlıyorum bir gün deluica ya gittim pk yım orasida pk şehri ama ölüyüm resciye gittim bi baktim mavi resci koymuşlar xD

Bu konu zabaros tarafından düzenlendi(2008-10-13 15:00, 15 yıl önce)
Başlığı Düzet Bari ''UO'da Başınıza Gelen İlginç Yada Saçma Şeyler '' diye :D

Bi serverda 15 ss imle bi adama vurdum direk ben öldüm adamda silah yoktu ama tanıdıkları çoktu demekki :D
benim olay bu:

daha yeniyiz rp serverdan pvp server geçtim (daha bişe bilmiyom ama :( ) oynuyorum abimle birlikte adamlarin cesetlerinde +9 pot lari flan lotluyoduk .. tabi bilmiyoduk beleş oldugunu :D

bide

abi dedim herkezde Zost var onlari nerden buluyolar onlarda at yerine aliyolar dedi :D

Bu konu lewless tarafından düzenlendi(2008-10-13 15:08, 15 yıl önce)
poi steedim vardı ationda tameden çıktı arkı çaırdım adamı oyakarken anex ledim hayvanı fln tame bastım nese tameledimde derken tam bincem hayvan tameden çıktı :s anlamadım ama yapcek bişi oyok
Bende Rp Serverınde Stafflık Yapıyorum Aksam saatlerınde Yorgundum 10 dakka sonra gıtcektım bı pg geldı Gm BEy 15 tane artısız katanayı Ust Uste Koydum +15 Olmadı Yha Ya +15imi verın yada Paramı Verın :D
impor geliodu kaçıyordum :D ölcem diye xD
bi kere pk çarla mezara gitmiştim bi baktım 10 kişi var 4 ü atlı 6 sı yaya biri anlordu galiba an exledi kaldım öle sora reskil attılar atsız adam bile kesti beni sora bi daha buralara gelme keserim fln diodu ne gülmüştüm.

bi kerede kendi attım depreme yattım :D
hep merak etmişimdir.. hpsi 3 veya 5 olup rel sanet atıp ölen warmidir :P
ben bi serverde satfflık yapıyordum staff robe flan adamın body rengi böyle gri olarak başlıyormuş nereden biliyim adamı invis sandım ve hazır invisken birite bi bakıyım dedim sora birtte dolanırken adamlar peşimden eglmeye başladı bende dedim allah allah nereden görüyorlar beni.sora gm bey gm bey diye seslenince ark yandan msj attı olm görünmez olsana geriii diye hemen çaktık ve görünmez oldum :D
Silindi
Members
-2
Haha tıkladım harbi komedi :=)))
Bende bir pvp serverındaydım stafın birine(scripter) laf attım jaile attı beni çantamda datp vardı ustumdede onemli bişide yoktu tpye tıklamaya basladım canım 5er 5er asalıp oldum ve .reslen yasdım jailden kaçtım :D sonra adam bi geldi nasıl kaçtın sen jaildenya dedi lutfen sole die yalvarmaya basladı:D
@Sexy1
İmkansız. Çünkü Rel Sanct heal düşürmez sadece tabloda Str arttıgı için az gözükür. Yani heal yine 3 olarak kalır.
yeni yeni oynuyoruz oyunu bi servere girdim roxside die (server kapandığı için ve kapanalı 987963 sene olduğu için serverin adını veriorum )
herneyse oyuunu dediğim gibi yeni yeni öğrenioruz adamın biri mordorda kesiordu guards yazmama rağmen gard gelmiordu ben bunu bi playere söledim gardlar bozuk gelmior dedim dediğim adam anladı oyunu bilmediğimi pg at (ben nerden bileyim pg nin page olduğunu :D) dedi bana ve kal ort oldu soramadım kimseye nasıl atıcaz die, optionsa tıklıyorum fln çoğu şeyi deniorum olmuyor:D sonra help menüsünden tıkladım orda page yazıor. şansımı deneyim denedim ve abi pg nasıl atılıyor die msj attım staff geldi ve bana yazdığın şey pg dedi o anda gülme krizine girdim . işte böle :D:D
Bir kere pagan isimli sunucuda Nox diye deneyimsiz bir staff vardi. O spawn koyuyordu deluda invisten çıkmış. Bende spawnı koyduğu anda yerden aldım ilk saniye sabitlenmiyordu :D Sonra baga attım :P
Nebula paralıya geçtği quann zamanlarında vendorlardan item bakıyordum bir tane poşete baktım içinde blackrock set vardı .. kaça die bi poşete tıklayım dedim , poşet çantama düştü ve bag newbi idi :D . Adamlar beni kesiyor silahın nerde lan senin die geziyorlardı çok eğlenmiştim :D . O bug nasl oldu die kimi zaman poşetlere aptal aptal tıkladığım olmuştur

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.