Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Pvp serverındaydım Savaşcı çarla adamı tam kesiyodum im por attı üst üste 20 imporda canım 40 a indi orda yattım :D

Page atınca normal bişey dediler :D
bi keresinde delunun kapısından sonra safeden cıkıor kapının 1 kare ileriside safeydi bn kapının dibindeyken adamın teki vortex atmıstı basladım vortexi kesmeye adamda bug kullanıom fln sanmıstı ama cok gulmustum :D
ben ilk başladıımda fln uo çok hoişuma gitmişti renbgarenk gelmişti. İşte bi abi vardı bana oyunu gosteren / ogreten.. :D
Ona diyodum page nası atcam, bu runebook nası kullanılıyo fln dfemiştm :D Tabi anlatmışlardı ama ruenbook kullanmayı vi türlü beceremediydim. :D Daha sonları en ii 3 uo arkımı tanıdım =) ( hala da konşuyorz arada :D ) 1 i zaten oyunu biliyoduama o bizden buyuk biras :D kalan 2 kişdide bn gibi yeni başlamıuş yeni oğrenen tiplerdne :D işin en gusel taerafıda onlarda runebook kullanmayı bilmiyolardı o zamanalr :D daha sonra bn bi gün gm e bida page attım :D ( gm artık bni dovecekti page lerden :D ) Dedim yine runebook nasıl kullanılıyo? :D O da anlattı gen e sabırla canım gm cim :D o zaman anladıydım. :D Daha sonra bn dierlerinin yanına gidip buyuk bi mutlulukla bakın runebook kullanıyorm demiştm :D çok eğlenceliydi :D

Bide bn işime yarar diyip bi sürü skil kasmıştım :D 8x skil çapını unutup :D Skilleri yazıyorum :D
Sword
Magery
carpenter :D
archery
MF
tactics
parrying
taming ( ama 33 de fln kalmıştı galiba :D:D )
ve 30 olarak verdiim bikç skill vardı :D

bu arada parrying ve tacticsi bilmden kastım :D nasıl kasıldıklarını ne işe yararıkdalrını bilmiyodum o zmnlar :D skeleton kese kese orenmiş olduydum =)

ayrıca 4 kişi destardda dragon kese kese feci bi şekilde hızlı lootlamayı öğrendm :D

baya varda işte doldurmayı m başlığı :D
bu arada amma çok gülücük eklemişim yazıma :D
Silindi
Members
2
Mrh basligıokuyunca eklemeden gecemedım

kafedeyız arklar uo oynuyor bende onlarla dalga gecıyorum lan ne adamsınız bu tarıhten kalma oyun oynanırmı barı gırın HL oynayalım falan dıyordum felaket dalga gecıyordum onlarla ne sacma oyun atabak butarıhte atlı savasmı kaldı dıye :D
EE nedemişler buyuk konusma ark gel otur yanima benı ısle dedı :D sorası o malum duruma bende dusstum

bu 1 inci komedi
sıra 2 ci sinde :D

oyunu o hafta ilk oynuyorum elpida diyebir servr nese arklar surda kas skeloton kes fılan dedı bende ole kesıyorum
sora baska bır player geldı ona daldım oda brıte dogru kacıyor bende kovaladım sora guards benı kestı
arklar bana gulmege basladı :D neden mi cunki ben
olum bu adamın arkı var benı kestı sızde benım akım degılmısınz gelın su guards ı keselim mi ? diye sormuştum :D
hala aklıma geldıkce kopuyorum :D
zebula acıldıgında a book ların ismini runebook yapıp satan şahıs bendim.bir keresinde edit bir guildi deprem scrollarıyla 3 kere depremleyerek kestim.12 kişi page atmış owner cekti beni stara adam scrolldan veya wanddan atarken az mana gittiğini bilmiyordu...vay be bir zamanlar cok güzeldi bu oyun

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.