Arkadaşlar Uo da Büyü Atarken Takılıorum Sebebi Nedir Acaba sadece büyü atarken, koşarken yürürken hiç takılmıoo ama büyü atarken takılıoo bu yüzden oynanmıorm ölüorum çoğunlukla ben 2 büyü atana kadar adam bana 4 büyü atıyo sebebi nedir bilenn varsa yardımcı olursa sevinirim

Bu konu travel tarafından düzenlendi(2010-01-04 18:57, 14 yıl önce)
travel : Arkadaşlar Uo da Büyü Atarken Takılıorum Takıla Takıla Atıyo Sebebi Nedir Acaba sadece büyü atarken koşarken yürürken hiç takılmıoo ama büyü atarken takılıoo bu yüzden oynanmıo ölüorum çoğunlukla ben 2 büyü atana kadar adam bana 4 büyü atıyo sebebi nedir bilenn varsa yardımcı olursa sevinirim

arkadaşım yukarda büyü atarken koşarken yürürken hiç takılmıyor ama büyü atarken takılıyor demişsin :D bu nasıl bir cümle?
Magery levellerini kontrol.Birde sphere_spell scpde on=@fail ve on=@abort kısımlarına f_fizzle ekle eğer sendeki fizzle bu şekildeyse.
Ben anlamadım sorununu büyü atarken takılman gerekir zaten.Fakat büyü attikdan sonra fizzlettiğinde takiliyorsan

Sphere_skills.scp'deki

[SKILL 25]
DEFNAME=Skill_Magery
KEY=Magery
TITLE=Mage
PROMPT_MSG=
STAT_STR=20
STAT_INT=100
STAT_DEX=40
BONUS_STR=0
BONUS_DEX=0
BONUS_INT=100
BONUS_STATS=15
ADV_RATE=10.0,200.0,800.0
VALUES=1,20,80
//DELAY=1.0 // based on skill and difficulty.

ON=@Fail
src.f_fizzle  // bu kodu ekliceksin.
	SRC.SYSMESSAGE The spell fizzles.

ON=@Abort
src.f_fizzle  // bu kodu ekliceksin.
	SRC.SYSMESSAGE You stop casting the spell.
bölümü böyle yaparsan düzelir.
Adam size sadece ben takılıyorum demiş siz script'e girmişsiniz anlmadım ?
Yardımcı olmaya calıştık sorunu yalniş anlamiş olabiliriz/olabilirim.Burada gülüncek komik bir durum göremedım.Yukardada zaten belirtmişim
Hermes:
Ben anlamadım sorununu
Diye.Gelip buraya auhasuhdasuh asduhasuh demenin ne manası var.Sonra topic açiyorsunuz u-s neden eskisi gibi değil.Sizce neden düşünün bir.
Eos Sana bişey dediğimiz yok ama sen şu an bana taş atıyorsun gibi geldi ?
Sana bişi demiyorum.FairyTaLe isimli üyenin tavrini çok yalniş buldum burada yardım etmeye calişmişim.Adam zzuashuduha udhufdsuh gibi bir tavir vermiş.Çok ağrima gitti kusura bakma.Sen güzel bir dille izah etmişsin.
Hmm tamam hacı ben yanlış anladım o zaman kusura bakma.
Sonra topic açiyorsunuz u-s neden eskisi gibi değil diye yazmışsın ya o topic'i ben açmıştım zamanında ondan dedim ;)
Eos alındıysan k.bakma bebegim sadece güldüm yani gülelim birlikte diye !
Büyü atarken adama takılıo geç atıyo büyüyü ama action yapmaym yüriyim koşıyım takılmıo hiç sadece adama büyü atarken takılıo nedenni nedir ne sorun var bilen yokmu arkadaşlar

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.