Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Ultima Online Role Play Dünyasındaki "Scrpter" lar Sayılıdır ...Bunun Dışında Az Çok Anlayan Çaylak lar vardır tabiki çaylak kelimesini kötü anlamda kullanmıyorum sadece "Scrpter" olmayan manasında......

Bunlar Arasına Sakın Ha Olaki Ragnarı Karıştırmayınız ....13 Yaşında Ufacık Atheer Pvp nin Scrpt lerini Kullanmış Bir Çocuktan Başka Bir Şey Değil ...Scrpter Dendiğinde Akla Selizar , Red Bull , Acrid , Noxier , Akillis , Michaell Geliyor....

Bu Topic'in Bana fazlasıyla Tepki Yaratacağını Biliyorum Elbette Ancak Bazı Uo Playerlarının Bazı Şeyleri Öğrenmesi İçin Sadece Düşüncelerimi Paylaştım....
Herkesin Görüşüne Saygım Var ....Görüşlerinizi Bekliyorum....

Saygılar...
Yorum yok.. Bilen bilir beni, sana şimdi uzuuun uzun anlatamıcam. Serverdan banlanıpta gelip burada topic açan sensin. Haa dersenki hala 13 yaşındasın, antalyayada bekleriz ;)

ayrıca scrpter değil scripter, daha yazmasını bilmiyosan yazmıcaksın.
Polemiğe Girmiyeceğim Serverını Ayakta Tut Yeter ... Günde 10 Posta Göçtüğü İçin Bu Topici Yazma Gereği Duydum Sorunlara Çözüm yerine Cevap Vermediğin İçin Bu Topici yazma Kararı Aldım Bilen Bilir Seni Katılıyorum...3 5 tane Arkadaşın Kollar Gerisi Seni Gerçekten Bilir Eminim... Başkalarının Görüşlerin Bkliyorum...
Silindi
Members
0.1
Sen daha scripter tanımamışsın (:
bekle bakalım başkalarının görüşünü ne cevap alacaksın ikimizde görelim.

Bu arada, millet her kızdığında birilerini 13 yaşına indiriyor. görmeden etmeden bilmeden konuşmayalım lütfen [bu şahsiyet gibi]
Bizden iyi bir cok scripter var daha, ve oraya adi yazilmamis ...

Turkiye olarak soyliyeyim,

Mysql tek: Coder(koydur :))
Orjinal script: Chernobel (arada gay gay uzun yollari secsede:))
Akillis: FOR manyagi
Noxier: OBJ delisi
Michaell(mişel): daha nickname takmadim ona:) ama misel yeterli :)

Diger elemanlari tanimiyorum bile, duymadimda ...
Tabiki Bunun Dışında Kişilerde var Mack Katılıyorum Ama aklıma Gelen Ve Göze Çarpan İsimler Bunlar... Ama Haklısın Daha Bİr Çoğu Var...
Master
59.2997
Selizar mı ? O adam forumlara başka yerden [ç]alıntı scriptleri dökümanları ben yaptım diye ekleyen adammı. Onuda asıl scripter yaptınız ya ne diyim ben size :) Diğerleri isimler doğrudur ancak bu topici açma nedenin nedir ??
Lotherin : Ultima Online Role Play Dünyasındaki "Scrpter" lar Sayılıdır ...Bunun Dışında Az Çok Anlayan Çaylak lar vardır tabiki çaylak kelimesini kötü anlamda kullanmıyorum sadece "Scrpter" olmayan manasında......

Bunlar Arasına Sakın Ha Olaki Ragnarı Karıştırmayınız ....13 Yaşında Ufacık Atheer Pvp nin Scrpt lerini Kullanmış Bir Çocuktan Başka Bir Şey Değil ...Scrpter Dendiğinde Akla Selizar , Red Bull , Acrid , Noxier , Akillis , Michaell Geliyor....

Bu Topic'in Bana fazlasıyla Tepki Yaratacağını Biliyorum Elbette Ancak Bazı Uo Playerlarının Bazı Şeyleri Öğrenmesi İçin Sadece Düşüncelerimi Paylaştım....
Herkesin Görüşüne Saygım Var ....Görüşlerinizi Bekliyorum....

Saygılar...

Lotherin Senin Yaptığında 13 Yaşındaki Çocuk Yapmaz Dimi? Benim Peşimden Koşuyodun Server Açam Zaman sLm Veriyodu Server Yoken Bikere Bile Server sLm Verdin Görmedim...Kim 13 Yaşında Belli Oluyor Bence Olay Kızışmadan Topic Kitlensin.| Msn Logları Koma Yasağı Olmasaydı Kanıtlardım ;)
Msn imde Olsun Başka Forumlarda Olsun Bu Forumlarda Olsun İnsanların Her Server Sitesinde Screpter Yazanı Scrpter Sanmaması için Açtım Slothere.....

Seni Aşağlıyorum Dedimmmi Ragnar ??? Ben İnsanların Düşüncesini Merak Ediyorum
ee? yani? ben kendimi scripter tanıtıcam diyemi çırpınıyorum? ulan bit kadar beynin var onuda bu işlere harcama ya.

ulan aşşağılamıosnda ndn açtın bu topici? can sıkıntısımı? töbe yarabbim ya

neyse ben iftara kactım, herkezin orucunu allah kabul etsin;)
Hakaret Boyutuna Geçme Bende Geçersem Kaldıramazsın...

Neyse İftar Vakti Herkesin Orucunu Allah Kabul Etsin İftardayım Bu Kişinin Attığı Mesajlara Cevap vermek Zorunda Değilim Ancak Diğer rkadaşların Düşüncelerini yansıtmasından Mutluluk Duyarım...
@Ragnar
ee? yani? ben kendimi scripter tanıtıcam diyemi çırpınıyorum? ulan bit kadar beynin var onuda bu işlere harcama ya.

:kikirik:kikirik Koptum Ragnar Sen Beni Güldürüdn Allahda Seni Güldürsün Lotherin PvP Shardlarda Kendi Scrpter Yazan Bir Server Göster? Hemen Hemen Tüm Şhardlarkdi Srcpterlar Çalıntırdır (Benim Serverimdaki Dahil)
senin oraya yazdığın bir iki kişi hariç diğerlerine iyi asıl scripter diyosan kimse hakkında yorum yapma derim..

Suicide, Holygun, Neran, Chernobel, Akillis, Noxier, Coder, Rebel bu ülkede birileri şu oyunda iş yapıcaksa o birileri bunlardır. Üstlerine de tanımam..
en iyi sıkriptır benim :D

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.