Arkadaşlar uo ml kurarken süreklü bu hatayı veriyor, sebebi ve çözümünü bilen arkadaşlar yazarlarsa çok sevinirim.
[img][/img]
Link : https://img222.imageshack.us/my.php?image=adszcq7.jpg
gumpart.mul diye bir dosyayı bulamıyor yoksay de ama sorun olabilir oyun içinde
Yoksay dedim ama bu seferde oynadığım serverin clientini çalıstırırken oyuna girerken oyundayken sürekli problem yaşıyorum,acaba system32 dosyaları zarar mı gördü? Lütfen birisi yardımcı olsun
başka birinden gumpart.mul dosyasını bulup uo klasörünün içine atıpta olabilirmi ?
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun çok dandik bir durum.
pc den kaldırırken denetim masasından kaldır kurarken full kur ve varsa eski sürümünü kaldır dene
Denetim masasından kaldırıyorum zaten, kurulumda ise full diye bir seçenek yok direk kuruyor ve kurarken bu hatayı veriyor.
Şu an kullandıgın ML ' u kaldır Cclear programını indir kur Win. hatalı dosyaları kayıt defterinden sil yeni ve sağlam bi yerden indir kur sorun hallolcaktır şuan kullandıgın ML ' problemli büyük ihtimal win32 zarar görmez mrk etme.
Cclear ne programı adware gibi birşey mi? ultima online 2d yi kurdum bu seferde kullanıcısı olduğum uo serverinin clienti çalışmıyor fatal hatası veriyor diğer serverlerin clientlerinide denedim ama fatala devam ediyor hataya göre re-install yapıp mail atmam gerekiyormuş : ) Bu da demektir ki uo hayatım burda sona erdi zaten uo oynamak için 2 tane engel vardı önümde (laptop ve vista) iyice karamsar bir hal aldı bu durum.
Ya ben indirdim uo yu kurmuor bile yardimci olun pls / Birde Win32 Nedir Ya
ya arkadaşlar bndede uoyu indiriom 170 mb gözüküo yardım hangi siteye girersem girim 170 mb of yrdm ltf
https://ccollomb.free.fr/unlocker/unlocker1.8.7.exe bunu indir

kur

ml yi denetim masasından sil sonra c:\EA GAMES e sağ tuşla tıkla orda yıldızlı bir asa war 'Unlocker' yazar ona tıkla menüden sil i tıkla ok de

baştan kur eğer yine hata çıkıyosa ya cd den kaynaklanıyor yada pc in kafayı yemiş
o indirdiğin uoml sorunlu bence başka bi uoml çekmeni tavsiye ederim.
UP

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.