1 gün öncesine kadar uoml yükledim fakat
update lerin hepsini yapmama rağmen hala hata alıyorum ve connector ile uo yu açamıyorum
ve

''Ultima Online does not appear to be installed correctly on your system.Please re-install UO by running the setup.exe program located on your UO CD-ROM''

hatasını alıyorum bilgisayarımı formatlamadan önce bi sorun yoktu aynı setup exe ile kurdum çalıştı...
fakat formattan sonra böyle bir hata aldım lütfen yardım edin...
aynı sorun bendede var çözebildiysen anlat?
Aynısını Bende yaşıyorum Yardım eden Yoq mu ya:S ??
Neophyte
26.6001
silip tekrar yüklerseniz düzelir
Cd cizilmistir.
Cd den değil download yaptım bi silip tekrar yükleyim bari
CD den nasıldiil banada oldu cd cizilmişti :)
Heralde Setupun İçinde Eksik Bir Dosya Var. Farklı Siteden Yukleyip Dene.
alakasız şeyler biri cd çiziktir diyor adam netten ındırdım dıyor cd ye cektım demıyorki biride setup ın içindeki dosyalar eksiktir diyor eksik olan sistemin ml yi görmemesi çözümü de sil baştan...
Aynısı bendede oldu.Pc'ye bi format yeniden yükledim çalıştı.Tek sorunu Pc Format...
ultimanın regleri eksiktir
Evet aos çalışıyordu bendede.Hatta nerden yükledim bu ml yi diye kafama azmı vurdum :)
Regsitry ayarlarını girmemiş.
https://rapidshare.com/files/238403539/no-cd.exe.html
Buradan indirdiğin dosyayı ml nin kurulu olduğu klasöre at. Gelen mesajı yanıtla tamamdır :)
Silindi
Members
0
Anti-Virus Program Yuklu Ise Makinenizde , Setup.exe Dosyasini Virus Olarak Gorebiliyor ..O Yuzden Yukleme Islemlerinizin Tumunu Yaparken ,Saga Tiklatip Yaninda Guvenlik Duvari Isareti olan Secenegi Tiklatip Kurucaksin .. Yada Virus Programina Bunu Taniticaksin ..Veya Virus Programini Kaldirip ,Windows Guvenlik Duvarini Kaldiricaksin .. Bunlar Neden Olabilicek Seylerdir ...

Ve Sunucunun Connectorude Vista ile Uyum Saglamiyor olabilir .. Uo Clilenti Yukledikten Sonra Patch i yapmayip , Direk Connectoru Uo Klasorunun icine Yukleyip,Direk Shardin Clientini acabilirsin .. Bu Yukaridakilerin Hepsinin Olma ihtimali Var ...

Cunku Bende Bir Sorunumdan Dolayi 1 hafta Gece Gunduz Deneme/Yanilma yontemi ile Bir Cok Seyi Gordum .. : )) Suanda Hala Ugrasiyorum .Ama Sonuca Yaklasmama Az Kaldi .. 3 Deneme ihtimalinden Sonra Ben Kendi Sorunumu Cozmus Olacagim insallah ... Yukaridaki Seceneklerden Biri Kesinlikle Senin Sorununla Alakali Cevaplar .. 1 Secenek Seni dogru Yola Goturucektir ..Saygilar
Bendede var sorunun aynısı. Ultima10Line sölediklern soruna cvp diil cünkü bende anti virüsde yok vistada ama aynı hatayı alıorm

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.