Tek bir çözümü var.Siz ultimayı buradan yüklediyseniz bu sorun çıkar benimde başıma gelmişti ....... deki mondains'i yükleyin burdaki yeni sürüm..

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-06-02 06:27, 14 yıl önce)
Ultima10Line : Anti-Virus Program Yuklu Ise Makinenizde , Setup.exe Dosyasini Virus Olarak Gorebiliyor ..O Yuzden Yukleme Islemlerinizin Tumunu Yaparken ,Saga Tiklatip Yaninda Guvenlik Duvari Isareti olan Secenegi Tiklatip Kurucaksin .. Yada Virus Programina Bunu Taniticaksin ..Veya Virus Programini Kaldirip ,Windows Guvenlik Duvarini Kaldiricaksin .. Bunlar Neden Olabilicek Seylerdir ...

Ve Sunucunun Connectorude Vista ile Uyum Saglamiyor olabilir .. Uo Clilenti Yukledikten Sonra Patch i yapmayip , Direk Connectoru Uo Klasorunun icine Yukleyip,Direk Shardin Clientini acabilirsin .. Bu Yukaridakilerin Hepsinin Olma ihtimali Var ...

Cunku Bende Bir Sorunumdan Dolayi 1 hafta Gece Gunduz Deneme/Yanilma yontemi ile Bir Cok Seyi Gordum .. : )) Suanda Hala Ugrasiyorum .Ama Sonuca Yaklasmama Az Kaldi .. 3 Deneme ihtimalinden Sonra Ben Kendi Sorunumu Cozmus Olacagim insallah ... Yukaridaki Seceneklerden Biri Kesinlikle Senin Sorununla Alakali Cevaplar .. 1 Secenek Seni dogru Yola Goturucektir ..Saygilar

Dedikleri doğru. Aynı sorunu bende yaşadım, Anti-Virüs kapalıykende sildim, fakat Windows 7 kullanıyorum. Her programa güvenmeyen bir işletim sürümü olduğundan, sağ tıklayıp "Yönetici olarak çalıştır" ile açın olmadı, "Uyumluluk sorunu giderme" bölümünden yükleyin.
Bu banadao lmustu sil o setup'u başka indir kayıt defterine dosyaları yazamadıgından dolayı bi nevi crackistior. indir başka bitane yükle düzelir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.