Silindi
Merhabalar ben aos kullanıyorum ancak oyun oynarken ultima ekranı kasıyor tek tek gidiyor kare kare gözüküyor adam gibi büyü bile atamıyorum böle yavaş çalışıyor oyun pc 3gb ram 2.4ghz işlemci 256mb paylaşımsız ekran kartı cart curt laptop anlamış deilim nedenini her yeni pcde oynarken böle oluyor yavaş çalısıyor sonra uo oynamak içn kafelere gitmek zorunda kalıyorum neden olabilir sorun
UO AOS klasöründe çok fazla uo serveri client mul vs dosyalar varsa olabilir başıma geldi tekrar yükledim max 3 serverda oyna :) başka bişeydense araştır netten elbet senden başka birinin daha başına gelmiştir bu olay
herhangi program buna sebep olabilir size tavsiyem uo oynarken gereksiz programları kapatmanız

Eğer Bilgisayarı Sadece Oyun Oynamak İçin Aldıysanız Benim Tavsiyem Onu Geri Verip Yerine Masaüstü Pc Almanızdır Amd veya İntel Core Duo 2 İşlemcili Özellikle
Silindi
Novice
0
oha lol 10 sn önce açtım topici bu hız hocalar .;:D edit licektim msg fırsat bırakmadınız

not olarak pc vista yeni aldım laptopu 5 gün oldu normalde 2-3 wow açıp bide cs oynayıp hepsi açıkken bide dota bile atıyorum hiç kasmıyor pc ama herşeey kapalı iken uo kasıyor yanlış anlamayın ,pc kasmıyor uodaki o görüntü kasıyor tık tıktık ekran kasıyor oyun ekranı kasıyor anlamadım
arkadaşımda laptop alıp uo oynamaya çalıştı en sonunda laptopu geri verdi :D
bizde öle :d hızır gibi yetişiriz yardıma
Uo'nun içindeki desktop dosyasını sil düzelir.Arada oluyor öyle böyle yaptımı düzeliyor.
ekranı ufalttıgında yanı tam ekran degıl de sadece o oyunu gosteren mınık soldakı pencere kadar buyuttugunde uo sayfasını kasma olmuyorsa.. macroları sılınce kasma olmuyorsa bence bı lap topunu gerı ver=) masa ustu al
optionsa gir orda sag alt kosedekine tıkla orda filter obsencity yazar onun yanındaki kutucuktaki işareti kaldır
Silindi
Novice
2
girdim olmuyoor ama mesela eski laptopumda birazcık cpuyu zorlatınca düzgün hızlıca çalısıyordu acaba hafif cpu mu speed yapsam
Uoloader Kullan.
uo nun seslerini kapat oynarken sesler aççıkken misal war a geçersen 1-2 sanie öle donar ekran kare kare gider sora kendine gelir sesleri kapat
bende aynı sorundan mustaribim, acer marka bir laptopum var warcraft vb. oyunlar gayet rahat çalışıyor ama ultimada kasılmalar yaşanıyor. nedenine gelince laptopla birlikte gelen cdler ile kurulum yapınca abuk subuk birçok program yüklüyor buda kasmasına neden oluyor. gerekli driverları netten indirip xp pro. kurduğumda ise kasmalar minumum düzeye düşmüş durumda.
pentium d 512mb ram 128mb bilmemkaç önbellekli ekran kartı
Silindi
Novice
3.5
ben abuk subuk driverşlardan kasacagını zannetmiyorum 3gb ram 2.4ghz çift çekirdek işlemci var başka birşey bu acaba pc çok hızlı geliyor da ondanmı

birde birşey farketttim mesela sağ click yapıp görüntü ayarlarından 800*600 fln yapınca daha seri oluyor oyun onla alakalı sanırım

Bu konu syn tarafından düzenlendi(2008-08-23 03:17, 15 yıl önce)
@-Sidious-

Söyledigin Cok Mantiksiz.
Sorunu Olan arkdasa Gelincede Belki Pc'de Cok Sey vardir Ondan Kasardir.Bir Format İsi Bitirir Yada Pc'nin Azcik Dandiktir..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.