Arkadaşlar, bana Ultima Onlindaki bütün skillerin detaylı açıklamaları lazım. RunUO ve Sphere ve diğer emülatörlerdeki bütün skillerin detaylı açıklamalarına ihtiyacım var.

Eğer elinizde varsa link atabilirmisiniz veya paylaşabilirmisiniz?
Hepsinin tek seferde beraber olmasına illa bir gerek yok. Ayrı ayrı da olur ama lazım :)
Biraz araştırsaydın keşke..
Google'dan ararsan bulursun
Bulmuş olsaydım burada sormazdım değil mi?
Hayır sen Aramamış oldugun için burdasın..
Bak arkadaşım akşam akşam çıldırtma beni.

Sen kimsin beni nereden tanıyorsun? Benim aramış veya aramamış olduğumu nereden biliyorsun? Sen yokken ben vardım bu sitede. Bazı sorunlar nedeniyle alakamı kestim. Sen yokken benim burada dökümanlarım vardı büyüler ve skiller hakkında onlar bile kaldırılmış.

Hala da bu siteyle fazla alakam yok. Zaten sebebiyet veren kişi de bu sitede artık yok. İnternette arayıp istediğim kadar bilgiye ulaşamadığım için buraya topic açmak zorunda kaldım. Okuyor musun? detaylı bilgiye ihtiyacım var.

Eğer senin elinde bana yardımcı olacak detaylı bilgi yoksa, boşuna kirlilik yaratma. "Sivri dilli olup milleti ezicem" diye mantıkla hareket etme.

Kimlere kalmış forum ya..
Senin Üye oluş tarihin : 2006-06-13

Ben mthN adlı kullanıcımı yeni açtım doğru fakat Eski Adım Magicmete aratabilirsin

Magicmete Üye oluş tarihi : ;Üye oluş tarihi : 2004-12-30

Yeterlidir heralde.

Sende fazla konuşup canımı sıkma asıL sen kimsin burda kimse senin uşağın diil burda.
Ara Kendin bul adama bak ya.
Sor bakalım sitenin eskilerine Zeus_BJK kimdir. Neden artık forumda yoktur, ne zaman üye olmuştur. Bu sitede neler öğrenmiş neler öğretmiştir. Kimlere yardımcı olmuş kimlerden yardım almıştır. Siteye ne dökümanlar eklemiştir. En son eklenen dökümanlar ve dosyaların liste olarak gösterilmesi fikri kimden çıkmıştır ne zaman çıkmıştır. Ben bu siteyi bırakalı 1,5-2 sene oldu.

Biriyle bişey yarıştırmadan önce karşındakini araştır.
Neyse konu bu değil.

Bak canım, önce terbiyeni takın. "fazla konuşup canımı sıkma asıl sen kimsin burada kimse senin uşağın değil" ne demek ya? Madem yardımcı olmayacaksın, madem elinde yeterli bilgi yok, yazma buraya. Kirlilik yaratma.
Kardeşim hazıra alışmışsın sen!
Git te araştır ya

GOOGLE A UO SKİLLERİ YAZMAK ÇOKMU ZOR?
YOKSA GOOGLE I kullanmayımı bilmiyorsun.
Yazık.

https://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=uo+skilleri&meta=

Yaz bak ne çıkıyor.

!!! :kufurbaz
Muhattap olunacak bir tarafın yok, muhattap olarak da alıcağım yok seni bundan sonra. Geçelim seni... Ve farkında değilsen detaylısını arıyorum. Yeterli detaya sahip olanını bulamamışım ki burada soruyorum. Dediğim gibi geçelim seni..
---------------------

Arkadaşlar, Sphere'in kileri kendi eski dökümanımı bularak buldum. Şuanda RunUO ve diğer emülatörlerin varsa lazım. Elinde olan paylaşabilirse sevinirim.
Paylaşırlar kesin sen rahat ol.
Birbirinizi yemeyin... Zeus cok iyi tanirim hicbir iside aratmadan yapmaz, aramista bulamamis ... Cok iyi arastirmaci cokta iyi biridir ... Insanlari yargilama mthN ... Sende sakin ol Giray...

UO Statics yani UO'nun orjinal sitesinde yani OSI'nin sitesinde butun skilleri, buyuleri vb. bulabilirsin.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.