öncelikle iyi geceler

02:01:ERROR:MySQL query "SELECT * FROM accounts WHERE status='0'" failed due to "Table 'uoacc.accounts' doesn't exist

konsolda böyle bir hata alıyorum ne anlama geliyor , benim düşüncem acc sistemi ile onu da tam yapamadım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Bağlandığı veya bağlanmaya çalıştığı mysql'de "uoacc.accounts" adında bir tablo bulunmadığını söylüyor. Söylediğin gibi account sistemiyle alakalı bir sorun.
Teşekkür ederim kardeşim ve birde sana ve ilgilenen arkadaşlara acc sisteminde çıkan bi sorun'u göstermek istiyorum bu konu hakkında da yardımlarınızı önemle rica ediyorum ve unutmadan söyleyim uoacc.accounts dosyası nereye eklenecek yada nerde olması gerek ?

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\AppServ\www\kayit\index.php on line 94

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\AppServ\www\kayit\index.php on line 98
:.: Sistemde Olusan Bir Ariza Nedeniyle Suanda Hesap Alimi Yapilamiyor :.:
Account sistemleri hakkında pek bilgim yok bu konuda yardımcı olamıyorum kusura bakma. Umarım biri yardımcı olabilir bu konuda.
Peace çok teşekkür ederim yine de ilgilendiğin için
Veri tabanında problem var iki mesajda onu gösteriyor..
nasıl düzelticez :S :) bi türlü bulamadım
Tabloları yaratmamışsın veri tabanında tablo oluşturman gerek
ne tablasu oluşturacam ki onu bilmiyorum :(
ve birde lütfen yaratmak kelimesini kullanmayalım biliyorsun yaratmak allaha mahsuz
Kullandigin Sistemi Ben Sana Kurdum + Onda Degişiklikler Yaptım. Nerden Baksan %30 Degişiklik Var + Sana Ek Yapılacak Demiştim... Bügün Msn Giricem Kurarım Olmazsa Pm Yoluyla Vps Bilgileri Tekrar Yolla. Saygilar.
tamam kardeşim gece yazdığını görmedim :) maglor la bişiler yapıyorduk
:)
Lejyum:
ne tablasu oluşturacam ki onu bilmiyorum
ve birde lütfen yaratmak kelimesini kullanmayalım biliyorsun yaratmak allaha mahsuz

@Lejyum
İnsanoğlu düşüncelerini yoktan var edebildiğine göre sadece tanrıya mahsus birşey değil değil mi?
düşünceleri yoktan var etmek değil insan oğlunun fıtratında yaratma yoktur düşüncelerini hayata geçirmek vardır o zaman insan oğlu neden altın veya gümüş v.b şeyleri yaratamıyor ?
@Lejyum
İngilterdeki British Museum da bulunan Necromancion kitabında altın var etme , ölüyü diriltme gibi bir çok büyünün olduğu var sayılıyor

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.