@Lejyum

Şu An Onlineyim Msn Ne Açarsan Yardımcı Olabilirim...
Arkadaşlar, saçma olucak ama arkadaş herşeyi kurmuş olabilir. Dostum ; Select * from uoacc.xxx yazan yerlerdeki "uoacc." bölümüne kadar sil. Nerde gördüysen, bu database anlamına gelir. Eğer senin database ismin farklıysa bundan dolayı hata alırsın. Bunu denedikden sonra 2. yol olarak tablolarının düzgün bir şekilde kurulduğuna ve sphere.ini üzerinden düzgün olarak Configre ettiğine emin ol eğer hala problem devam ederse dosyaları bi yere atıp özel mesaj yada buradan yolla hem herkesle paylaşmış olursun hemde hatalarını giderip, eğer bu konuda yardıma ihtiyacı olan varsa yardımlarını karşılamış oluruz.

Kolay gelsin.
Leon Jade : Arkadaşlar, saçma olucak ama arkadaş herşeyi kurmuş olabilir. Dostum ; Select * from uoacc.xxx yazan yerlerdeki "uoacc." bölümüne kadar sil. Nerde gördüysen, bu database anlamına gelir. Eğer senin database ismin farklıysa bundan dolayı hata alırsın. Bunu denedikden sonra 2. yol olarak tablolarının düzgün bir şekilde kurulduğuna ve sphere.ini üzerinden düzgün olarak Configre ettiğine emin ol eğer hala problem devam ederse dosyaları bi yere atıp özel mesaj yada buradan yolla hem herkesle paylaşmış olursun hemde hatalarını giderip, eğer bu konuda yardıma ihtiyacı olan varsa yardımlarını karşılamış oluruz.

Kolay gelsin.

Teşekkürler Ama Sorunu Düzelttim. , Genede SağoL VaroL...
teşekkür ederim herkese

Ultio
büyü diyorsun elhamdürillah müslümanız kitabımız da büyüye inanma bunlar batıl inanç ölüyü dirilmek diyorsun ölüyü diriltme olursa ne mutlu bize sevdiklerimizi kaybetmeyiz , altın yapma ki bu da güzel zengin olduk bu söylediklerine sen inanıyorsan eğer ki buna birşey diyemem
:huh
@Lejyum
Kulaktan dolma bilgilerle müslüman olunmaz. Eğer büyü kulaktan dolma bir batıl inanç olsaydı kurân-ı kerim'de yasaklanmazdı değil mi?
kardeşim kulakdan dolma bilgi olduğunu düşünüyorsun . sen ki bu dediklerine inanıyorsun çünkü kabullenmek istemiyorsun
Yaşını çok merak ettim birden..
Konu amacını aşmış ve kişiye yardımcı olunmuş.

//Kilit.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.