Öncelikle merhaba arkadaşlar.Ultima Online Mondain's Legacy sürümünü internetten download edip yükledim.Bir serverın connectorunu yüklemek için tıkladığımda Sisteminizde ultima online bulunmamaktadır yazıyor ve yükleme yeri seçemiyorum.Connectorda sorun olabilir diye düşünerek başka serverların connectorlarını da denedim ama sonunda fatal veriyor.Connectoru başka bir dizine çıkartıp o dizinden dosyaları C:\Program Files\EA GAMES\Ultima Online 2D Client dizinine yapıştırıp denedim yine olmadı...Sonuçta UOReport::fatal: başlıklı bir hata veriyor.Umarım açıklayıcı olmuşumdur yardım ederseniz çok sevinirim. Screen Shot : https://img241.imageshack.us/img241/7827/err.jpg
uo sistemde kayıtlı değil onun için bu hatayı veriyor vista kullanmıyorsun değilmi
bunu atlatman için şöyle birşey yapman gerek eğer sürüm ml ise kurdugunda masa ustunde ultima online mondain's legacy ısmınde bi exe var onu aç ve update yap yani versiyon yükselt önerim sana 5 i geç 6 ya gelme oralarda bi yerde patch ı durdur
ama ilk uo yu sil tekrar kur
Eyw kardeş saol ama ben biraz gezinsem bulucakmışım :) açılan başlıklardan dolayı dikkatimi çekmemiş öylesine gezerken gördüm bi arkadaş no-cd diye bi exe upload etmiş uo nun içine atıp tıklayınca herşey halloluyor aynı sorunu yaşayan arkadaşlar warsa denemelerini tavsiye ederim.
NO CD exe nin linkini verebilrmsn rica edsem :S

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.