Arkadaslar kendimin yaptığı var misin yok musun scp var. Sistem söyle;
20 tane kutu var karsında menu acılıyor. hangi kutuyu acarsan o kutudaki para menuden kayboluyor. Ve son kutudaki para ise sizin oluyor. Sizden sadece isteğim bana ************ gibi bomberman bulmanız bana pm atınız.. Bunu kacırmayın derim...

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-02-23 17:57, 15 yıl önce)
yazıyı anlayamıyorum özxelden orada ne yazıyor yazarmısın?
himm istemiş oldugun script bayağı güzel bir script. En azından karşılık beklemeden kendin uğraşarak yazman daha iyi olurdu. Burada script paylaşanlar bir karşılık gözetmeksizin paylaşımda bulundular. Aynı hassasiyeti sizinde göstermenizi dilerim.
Yok arkadaş biyerden (ç)almış ve başkalarının yaptıklarına veya (ç)aldıklarına karşılık olarak bu forumu kirletiyor.
Novice
0.1
Oldukça basit bir script biraz araştırma yaparsan yazabilirsin.
Arkadaslar yanlış anlamayın ben vermicem diye bir şey demedim ama ilk olarak bombermanı verene dedim. Hepinizle paylaşacağım hatta daha düzenliyorum. Sistem tamamen düzgün çalışıyor. Sadece sizden isteğim bomberman yanlış bir şey dediysem özür dilerim..
Blöfdür senin dediğin :) Bombermanı verene Var mısın Yok musun scpsi. Böle bişey var mı ya ? Biz neler istiyoruz ama paylaşırken karşılık bekliyor muyuz ?
Rexos :
XoXo : Oldukça basit bir script biraz araştırma yaparsan yazabilirsin.

basit ? :) yapta görelim? ama dediği bomberman olayı etrafta kareler olan bonus cıkan falan işte klasik bomberman gibi.

Sorsan scripting hakkında en ufak fikri yok atıp tutuyor :)
bombermanın ne olduğunu anlayamadım tam :S
Bomberman bir ateri oyunudur.
Bunu scriptsel olarak Uo'ya döken bir sistem scripti vardır. En azından Kendinizi oyunda hissedersiniz.
he onu yapmak zor diil ama uzun iş...
bana bi genel konularda (UO nasil indirilir?) 'de yardim edebilirmisiniz arkadaslar lütfen?..
0.1
Vay bea :p
xwerswoodx : he onu yapmak zor diil ama uzun iş...

Zor değil ? Yap hadi.
.bomba yazıcak altına bi tane esya cikarticak eşya 5 sn içinde patlıcak patlıyınca etrafa fire coLunm cıkartıcak fire colunm hemen silinicek fire colunm'a değen taşlar patlıcak eğer adam değerse adamda ölücek =) işte böyle mantığı

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.