https://www.nebula.gen.tr/index.php?go=comments&id=63

:S gerçekten üzüldüm kapanmasına. Senelerdir her server , bu sunucu sayesinde açılabildi. Şimdi sunucuların anası kapanıyor... yorum yok inşallah 1 nisan şakası felandır.
Benimde az önce haberim oldu.Gerçekten çok üzücü bir olay.Yıllardır açık olan sucunun sonu bu olmamalıydı.
Neophyte
26.6001
Gerçekten üzücü ama Bronx geliyor bir yandan
koskoca doruk.net.tr 300 ytl'lik sponsorluğu kriz nedeni ile çekmesi çok komik olmuş ondan daha komik olanı bu kadar köklü bir sunucu 300 ytl'lik başka bir sponsor bulmak istememesi yada kendi aralarındada çok rahat toplayabilirlecekleri bir ücreti toplamak istememesi.

ben istemedikleri yönünde düşünüyorum çünkü dediğim gibi gayet rahat toplanabilir bu para.
İyi olmuş :D
zaten;
Ne Bu Lag
Ne Bu Lan diye diye
Nebula kalmıs adı
Ne Bu La ?? :D:D:D:D
Nebula Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi ve en sağlam alt yapısına sahip olan nadir serverlar arasındaydı arkasından bu kadar basittce yorumlar yapılması beni üzdü.Tipik Nebula Staffı açıklamayı özet bir cümleyle her zamanki gibi kapatmış.

Ama beni düşündüren Lucretius'unda dediği gibi ufak bir mebla olan hosting giderlerini DORUK.NET gibi bir firma çekememesi çekemese bile başka sponsor veya kendi ceplerinden neden çıkarmaması malumunuz "HAKKIMIZDA" girince 20 tane isim sayabiliriz orada hepsi 10 lira verse 200 lira eder (bu işin espirisi tabi) üzücü.. nediyelim olan yine player a oldu..:huh
aynen nebula bile bu ücreti veremiyorsa biraz düşündürüyo insanı ;-)

neyse herşeye rağmen hayırlısı neyse o olsun, ama site de pek detaylı bi açıklamada yapmamışlar
Kapanmasına üzüldüm. Demir baş gitti he :(
İsim nebula yılların sunucusu ve sponsor bulunamıyor oysaki bu kriz'de bile o kadar çok aptal sunuculara sponsor olan yerler varki tuhaf.. Hayırlısı olsun.
yazık oldu ama herşeyin bir sonu vardır elbet... :D
Arkadaşlar Nebula Kapanmadı Sadece Bi Yanlış Anlaşılma Olmuş. Stafflarda Sabahtan Beri Oyun İçinde Duyuru yapıyor. En kısa zamanda yazıda kaldırılacakmış. Nebulayı kapamak okadar kolay değil 2000 senesinden beri Online Hizmet Veriyor.

Nebula Durmak Yok Yola Devam :))

Bu konu baron45_ tarafından düzenlendi(2009-03-29 01:33, 15 yıl önce)
kaldırılmış bile.
Master
59.2997
Evet haberin sahte olduğu öğrenildiğine göre başlığın daha fazla açık kalmasına gerek kalmadı.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.