Paylaşacağım verdata sağdece Lbr ''Blue Moongate'' ve aşağıda resimde moongate'in yanında göstermiş olduğum türk bayrağını ve dragon deskop'u içermektedir deskopu aşağıda gösterdiğim linkdeki deskop seçeneklerinden birini seçip iki dakika'da okuyup anlıyacağınız şekilde editleyip kullanabilirsiniz. Başka hiç bir editleme içermemektedir üsdüne kendi editlemelerinizi yaparak kullanabilirsiniz. Neden paylaştınız derseniz bu lbr bayrak,lbr blue moongate'i eklemek isteyip ekleyemeyen arkadaşlara yardımcı olmak amaçlıdır ricam üzerine 'Maglor' adlı arkadaşım editlemiştir onada teşekkür ediyoruz.

Lbr Moongate ve Lbr Türk Bayrağının Görüntüsü;

Deskop bakabileceğiniz kaynak;

Verdata.Mul Download;

Herkeze İyi Günler.
Abi herşey iyi güzelde o bayrak olayını kim çıkardı ya gerçekten çok gülüyorum(sakın üzerine alınma söyleyeceklerime).Bu kadar mı milliyetçisiniz? Sorsam 3-5 tane Atatürk ile ilgili soru şap diye kalırsınız sözde milliyetçiler bu olaya çok canım sıkılıyor.Ayrıca hangi ülke gidip oynadığı oyununa ülkesinin bayrağını koyar ya aklım almıyor hayır eğlence olarak desem bunun eğlenilecek tarafı yok.Bazı serverlarda görmüştüm Safe'de Türk Bayrağı direk denetim masası program kaldırdan sildim gitti serverı.Bu kadar geri kafalılık olmaz kusura bakmayın biraz ağğır oldu ama şu bayrağıda online oyunun içine soktunuz ya helal olsun.Alın Paris Hilton'u koyun aynı şey çok alakasız bence.

Paylaşımın için teşekkürler,yine düşünmüşsün..
Eywallah teşekkürler isteniyor o bayrak falanda işte, yapcak birşey yok seven seviyor.
Tebrik ederim static güzel paylaşım
Eywallah teşekkür ederim.
beyler link kırık bana bırı up edebılırmı ?
banada beyler bir up pls
Dayı 2 sene olmuş etme eyleme .
ltfn bana biri şu lbr bineklerin itemlerin oldugu bir verdata atsın ltfn [email protected] dan bana ulaşın yav

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.