Evet Arkadaslar Bu Basligi Actim Herkes Burdan Ekmek Yesin...

Bakin Ben Verdataya Npc Ekledim Gayette Guzel Oldu Ama Birseyi Anliyamadim Yaa Bu run Uo Bineklerini De Verdataya Ekledim Scriptini Yazdim Servera Girdim .add c_m_unicorn_run Binek Cıktı Ama Tıkladim Binege Binilmiyor
Canta si Aciliyor.
Sordum Ultima Online Mondain's Legacy Gerekli Dediler Onu Da Indirdim Kurdum Yine Binegin Cantasi Acildi.
Yok Boyle Bisey Yaa Deli Oldum...

Haa Sunu Da Soliyim Sphere Ver. 55r402 Kullaniyorum Bu Versionda Olmaz Demeyin Oluyor Cun Ku Gozumle Gordum. :p

Yaa Bilen Warsa Anlatsin Benimde Yardimim Dokunacaksa
Verdata Npc Binek Ve Client Connector Gibi Assagida Aciklayici Bir Sekil De Yazin Ben De Yardim Ci Olam Yaaa...

Su Binekler De Birde Resdisp 5 Olayi Varmis Ben Sphereaccu.scp yee Girdim Aradim Yok Ole Bisi Birde Sphere.ini Yee Girdim Orda Da Yok Ole Bisi...

Ben De Bir Arka Sordum Oda Sole Yap Dedi Oyuna Gir Dedi
.serv.account resdisp 5 yaz dedi.
sonra .update yaz dedi
Onuda yazdim Yine Olmadi

Evet Arkadaslar Yardimlarinizi Bekliyorum Simdi Den Tessekürler...

Birde Bu Mesajlar Kyo.Kusanagi Tarafindan Yazilmakta
Sorun Onun Sorunu

Bu konu LuciaS tarafından düzenlendi(2007-11-30 18:00, 16 yıl önce)
Master
59.2997
Direk 56b kullansanızda sınırsız yeni eşya , binek , npc ye sahip olsanız daha iyi olmazmı =). Ayrıca o arkadaşının yazdığı resdisp olayı sadece 56b de oluyor.
Yaa Dogru Diyorsun Da 56b Sorunlar Bitmiyor
Yani En Dogru 55r402 Diyee Düsünüyorum Yani Ben O Senin Dedigin Npc Item Felan Onlar Benim İcin Cok Kolay

Haa Birde Sen 55r402 Run Binekler den Anliyomusun Oraya Yazmamissinda...
Birde Resdisp Olayi İcin cok Saol Ne Bu Diyodum bendee.. :D

Sorun Onun Sorunu...
56bde mi sorunlar bitmiyor ahahaa..
Aynen Oyle Prudent 56b De Sorunlar Hic Bitmez Yapan Oyle Bir Salakca Yapmiski...:D

Yaa Neyse Asil Konuyaa Dönelim Yaa Bilen Warsa Anlatsin Ne Olur...
LuciaS : Yaa Dogru Diyorsun Da 56b Sorunlar Bitmiyor
Yani En Dogru 55r402 Diyee Düsünüyorum Yani Ben O Senin Dedigin Npc Item Felan Onlar Benim İcin Cok Kolay

Haa Birde Sen 55r402 Run Binekler den Anliyomusun Oraya Yazmamissinda...
Birde Resdisp Olayi İcin cok Saol Ne Bu Diyodum bendee.. :D

Sorun Onun Sorunu...
55r den başlarsan 56b de sorunlar bitmez.Fakat sen 56bden başlasaydın scriptlerini yazmaya 0 sorunla karşılaşırdın ve teot filanda giderdi bunun üstünede bir sürü binek ve canavar sahibi olurdun.
Abi bidebeım sorunuma careb buluverırsenız kusel olur

ben verdatayı yapğamıyorum anlamıyorum dedım onla uğraşamam dedım bana ethereal bearın scpsı lazm dedım ama dedıkı konuda anlatılmıs neden yapalım sna dedım ok yaptım konuda anlattıkları sonra tıledata problemı cıktı server tıledatayı gormedı sonrada acılmadı zaten

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
Yaa Bakin Simdi Benim Bildigim Bisey Warki Ben 55r402 Kullaniyorum Teot Benim Icin Sorun Deil Speed Dersen Onuda Fixlemeye Calisirim Hatta Fixlerim.

Byros Mesajindan Bisi Anlmadım Walla Guzel Bir Sekilde Yazarsan Sana Cevabini Verebilecegimi Düsünüyorum
56b kodlama acısından iyi bir emulator speed teot v.s onlar 56b nin yanında orjin gelmiş.Yani 56b sagdece teotla speed v.s yi fixleyen bi emulator degil araştırma yapacak olursan görürsün + larını.

56b nin - sinden cok + sı war 55r serisine göre..
Kyo Düsündügün İçin Sağol Ama Ben Hallettim O Sorunumu Teşekkürler

Ve Söz Veriyorum Bidaha Ultima Revision Sürümünde Ethereal Bear'ı Denemicem Yapamıyorum başkasınında Bana Yapmasını İstemiyorum Bu Konu benim İçin Kapanmıştır Şimdi Bi Bilgi Aldım Bu Bilgi :

56b Versionunda Bear a Cıft Tıklayınca Biniliyomus Doğrumu Eger Dogruysa 55iR1 Den 56b ye Nasıl Cevırırım Shard'ı Hiçbişey Olmadan Servera ?
Aslinda ben acik sozlu insanim o yuzden Sphere 56b isten anliyan insanlar icin yapilmis bir emulator... Kullanimi kolay degil...

Ben hicbir sekilde sikayet etmiyorum ilk gunden bu yana... Cok rahat cok dayanikli cokta guzel bir emulator ... 55R402'de asil sorunlar bitmiyordu. Hersey buglu, her dk basi gocuyor vb...
Ulan Naptiniz Ettiniz Beni 56b Yee Kararlastirdiniz.
Ben O 56b Yi Hayatta Kullanmam Diyordum Ama Bi Kullanalim Bakalim Faydalarini Da Gorururz...

Insallah
Bişey Sorcam Benim Bilgisayarım Xp Home Edition Vede C/windows/win32 Buna At Diyo " libmySQL " Adlı Dosyayı Bende Öle Bi Dosya Yok Buloamadım Nasıl Yapıcam Öle Bi Klasörmü Açmam Lazım Yardım Pls
Master
59.2997
www.sphereserver.net ten indirip Sphere klasörünün içine atman yeterli.
56b hiç tavsiye etmem siz açın 55r serisiyle bide sunucularınızın ismini pm ile gönderin 15şer dakika veriyorum sunucularınıza 55r de kritik binlerce acık var 56 b tamamen scripterler için dizayn edilmiş bir çok yeniliğe sahip çok fonksyonel çok güvenli

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.