Ya arkadaşlar inside uo'da verdatama bakıyorum silahlar fln ekli (p) var npcler ekli. Şimdi bi npc üstüne tıkladığımda altta Model No 0x7 yazıyor.

ben scriptte

[chardef 07]
defname c_asdasd
name adsad

on=@create
hits 100
str 100
dex 1000
int 100

yapıyorum ama neden npc çıkmıyor deli olacam yardım edin :(
Neophyte
-1.7
ilk önce onu 07 deil 8 yap dene olmassa 08 yap dene olucaktır bendede aynı sorun oluordu duzeldi
yok başka npcler çıkıyor :S orc fln çıkıor yardım edin kafayı yemek üzereyim.
hayır ınsıde uo da arth bolumudne o npc lerın kucultulmus hallerı yada kare kutucuk ıcınde ısımlerı yazan seylerı ıtemdef de kullanıp yazıcaksın ve mounth scp yazmak her baba yııdın harcı deıl :D dedigim bınekler ıcın npc yaratıkalr ıcın dıorsan yukardakı arkadasın deıdıgını yaz orada 0x221 orng yazan nonun 0221 deilde 0222 yazıcaksın son rakama kendınden 1 tane ekle :D
Neophyte
-1.7
7 dene belki olur
Beyler evet yaratık eklıyorum yanında (p) var yani verdatada ekli şimdi :

13875(p) Model no : 7 (0x7) yazıyor ;

scriptte yapıyorum 08 de denıyorum 07 de ama 07 de başka bi npc 08 de corpse fln çıkıyor :S
Neophyte
-1.7
8 denedinmi yada 7 ?
evet denedim heh şimdi iki yaratıkdada yanında (p) var biri oldu ama bazıları olmuyor :S
Neophyte
-1.7
ya mesela 0x123 ise 124 yapıcaksın 0x01 ise 02 0x5 ise 6 yapıcaksın yani 1 artıracaksın cok kolay
eğer 1 arttırarak olmuyorsa 1 eksilt bakalım
Teşekkürler arkadaşlar yok bazıları olmuyor ama bazılarıda oldu artırma yapmadan yapıyorum ve oluyor.Sadece birkaçı bozuk.Ama bir sorum var şimdi Ridgeback vs binekler var verdatamda çıkarıyorum ama binemiyorum çanta açılıyor :?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.