verdata da farklı olan bi itemi orjinalini bozmadan servera nasıl ekliyebilirim yardımcı olursanız sevinirim..

bu spear ı orjinali bozulmadan farklı bi item tarzında koyma ıhtımalımız var mı acaba?
bende vertada.mul hatalı galiba içinde

//////////////////////////////////////////////////12123132123132123132/////////////////////////////////////asdasdasd
//////////////////////////////////////////////////12123132123132123132/////////////////////////////////////asdasdasd
///////////////////sdadasda/asdasdasdasd/////////////////////////asdasdasdasdasdasda sdas/dasdaasdasdasd
//////////////////////////////////asdasdasldmöalskd jaslkdjaskldjalsdjasdaksdalsd23132452
//////////////////////////////////////////////////1///////////123123123/13asdasdasd

buna benzer hatta aynı yazılar var :s

orjinal verdata.mul'u nerde bulurum ? yardım edermisiniz
Herdakka acilan sunuculardan birtanesinin client'ini indir orada bulursun..
Bir Tane öRnek verirmisin ... merak etme ben açmam sadece deneyimim olsun =) belki birgün büyük kaliteli bir projeye ortaklık ederim app app server olmaz
Uzun zamandir sadece destek vermeye calisiyorum sunucular hakkinda bilgim bulunmuyor..
@sexy1 benim açtığım konunun cevabını alamazken sen niye arayı giriyorsun yaptığın ayıp..
özür dilerim benim konumdada verdata ile ilgiliydide :( afedersin karıştırmısım

Klajam Arkadaşımıza yardım lütfen

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.