Sayın arkadaşlar nasıl verdatela mage robe değişimi ile oynayacagım ?
Yani mage robelerde MahSeR Uo Yazmasını istiyorum..!
Nasıl yapacam bi aydınlatırmısınız ?
Merhabalar,
[email protected] eklersen sana yardım edebiLirim...
İstersen yardımcı olabilirim.Pm den ulaş.
Verdatada mahser uo yazmasını istiyorsun yanlış anlamadıysam.Bunun için scriptte:

@click
src.sysmessage @0481,1,1 Mahser Uo
return 1
Yalnız bunu nereye yani hangi dosyaya ne diye atacağım !??
berkancık verdatadan istiyo arkadaş. senin yaptıın scriptle robeye tıkladıında bu yazı cıkar. ama o üstünde resime gomulu yazı halinde istiyo. Gump larla oynayarak bunu halledebilirsin. Ama gerçek karakterde o yazı gozukmes sadece paperdollda yazar robe üstünde o yazı. O yüzden çok gereksiz bence. Oyundaki karakterlrde de gozuksun istiyosan normal robe animlri üstünde oynuycan ki bi sürü var :D ardından da patchliyiceksn. Sonra robenin kendi scriptine yeni yptıınnkinin numarasını ekliyicen ya da yeni bi script yazıcan.( En son yazılanı goruyo tek eşyada veya yaratıkta)
Saol tortuga bunu istiyordum ama zomuş xD

Boşver yapamam ben :P
gump tan koaly da animlere girersen işin iççinden çıkamazsın.
Gump felan bilmiyomki ? xD
Gump+art değişikliği yapabilirsin animler ile uğraşırsan tortuganın da dediği gibi işin içinden kolaylıkla çıkamazsın.
Syntax Gump patcher v0.8 (gump edit) İndirdim buradan..!
C:\Sphere 'in içine çıkardım ama Load dediğimde GUMPART.MUL not fount yazıyo..! Onumu indirecem..?
Mulpatcher kullanmanı öneririm kullanımı daha kolay ve daha etkili.
Gumppatcher programını hiç kullanmadım.Sade gump editleyeceksen michalengelo çok daha basit
Dediklerini indirdim arkadaşım çok saol..!
Bir *.idx Nasıl yaratırım..?
Metin belgesinde uzantısına .idx yazdım olmadı kabul etmiyor..!
Ne yapmaya çalıştığını anlamadım yada sen yanlış birşeyler yapıyorsun.
Gump editleyeceksen inside uo gibi bir programla yada multool ile editleyeceğin gump u bul kaydet,photoshop yada ne ile editleyeceksen editle.Editleme işlemi bittikten sonra mulpatcher yada michalengelo ile ilk bulduğun resmin üzerine kaydet.

Michalengelo ve multool un kullanımını anlatan dökümanlar mevcut sanırım onlara bir göz at
Bence indir bir tane gump editor. Ondan sonra ordan Robeyi bul onu dışarı çıkart aç onu paintte veya istediğin bir photo programında yaz üstüne xxxxxx uo ondan sonra kaydet tekrardan gump editorde diğeriyle değiştir.Çok basit bir olay . Vaktim olsa döküman koymak isterdim resimli bir şekilde.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.