Arkadaslar Visual Studio 2010 ile kendimce bir Connector yaptim tabi daha tamamlamadim birkac ayrinti icin yardim edebilirmisiniz?
Oncelikle takildigim konulardan biri Visual Studio 2010 ile yaptigim bu Connector'e antiteot, antispeed kodlarini nasil eklerim ayrica Connector'u kapattigimda client'de kapansin istiyorum veya client'i kapattigimda Connector da kapansin bunlari nasil yapabilirim?

Connector Linki
https://rs124.rapidshare.com/files/277063319/Free_Man.exe
Tamam VS 10'da derledin de,hangi dilde kodladın?
Visual Studio C++ ya da C# dilini kullanıyor diye biliyorum.
Connoctor falan gibi bişeyler programlama yapmak zormu arkadaşlar?
Biri sana zamanını ayırmadığı sürece çok zor :)
Hmm peki sağol.
[Static] : Connoctor falan gibi bişeyler programlama yapmak zormu arkadaşlar?

Sabır, özveri ve gerçekten zekilik gerektirir.(Zekilik dediğim matematiksel olarak birşeyleri düşünebilmek, mantık geliştirebilmek.)
Profesyonel bir connector bu şekilde kod öğrenerek yapamazsınız malesef biraz daha ileri seviyede olmanız gerekmektedir

Size tavsiye connector yazmayı denemek yerine programlama öğrenmeye çalışın

Programlama öğrendikten sonra zaten herşey cok basit olacak

Ve birde

Hazır kodla hile engellenmez tam olarak

Kodu bilen kişiler nasıl aşılacagınıda bilirler

En basit örnekle

Title'dan engellendiğini görsem title'ı değiştirirm,exe adından engellendyse exe adını değiştirirm

Ama bilmezsem nerden başlıycagımı bilemem
Öğrenseniz bile kafanızda o algoritmayı kurmak lazım misal easy uo algoritması bi kodla dosyayı kontorl ediyor açıksa kapatma kodunu kullanıyor bunu 2 saniyede bir tekrarlıyor gibi algoritmayı kafada kurduktan sonra gerisi kolay işte zeka burda gerekiyor.
Yaw Arkadaslar ben anlayan bir arkadastan sadece birkac ayrinti icin yardim istedim bana connector nasil yazilir nasil yapilir algoritma ne sekilde kurulur bunlar farkli seyler ben sadece Visual Studio 2010 kullanan veya bilen bir arkadastan kodlarla ilgili bir yardim istedim tabi bilen vardir illaki VS 2010 henuz beta surum oldugundan cok iyi bilen arkadaslar olmayabilir egerki vb 6 veya Delphi olsa zaten buraya bu basligi acmazdim takildigim konu sadece VS 2010 bilen arkadaslardan ricam hangi dili kullanmam gerektigidir...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.