Tamam İşlettim Şimdi Sorun timer de timer koycam bu bu .exe leri kapatsin connector açilinca
Hangi exe leri kapatmasını istiyorsun ?

Imzadaki adres msn değil ayrıca.PM den at kendi MSN ini anlatayım sana.
Attim Pm

Ornek msn ve taskmgr kapatsin geri kalani bn yaparim
Taskmgr için :
if programmeisrunning ("taskmgr.exe")
killprogramme ("taskmgr.exe")
end if
Msn için de
if programmeisrunning ("msnmsgr.exe")
killprogramme ("msnmsgr.exe")
end if

İkisi aynı anda olsun diyosan
if programmeisrunning ("taskmgr.exe")
killprogramme ("taskmgr.exe")
elseif programmeisrunning ("msnmsgr.exe")
killprogramme ("msnmsgr.exe")
end if

ps : Unutma bunların çalışması için yukarda verdiğim modülün projende olması lazım.
Saol Pm ye bak pm den yazişalim
Ayrıca o kodları timer1 e ekleyeceksin.Timer1 in de F4 e basınca çıkan pencereden intervalini 1 falan yap ki sürekli kontrol etsin.
Ok De Sen Pm Ye bak
Bende Bir Ara Bu işlerle uğrasiodum ama biraktim
Connector tasarımı için neden herkez visual basic öğrenmeye çalışıyor !? Delphi ile çok basit dll api hooking yapılabilir yada .net ile daha basit mudahale edilebilir ancak hepiniz visual basice kitlendiniz hem çok basit ve çok gereksiz bir dil hiç bir işinize yaramaz. Tercih edenlerin cogu yandaki panelden button eklendigi için tercih ediyor. c# .net 2005 de bi panel var kafayı yersiniz. Hiç olmadı visual .net 2005 öğrenin en azından programcı olabilirsiniz.
Bence yeni başlayanlar için en iyisi Vb 6.0 .
Hiç bir önbilgiye vs. gerek yok.
Malum herkes c:/ ye kurmuyor kımisi i: , h: vs suruculerıne kuruyor.:

demişiniz

Peki Bu Gibi Durumlarda Ne Yapıcagız ?

Nası Bir Kodlama İzleyecegiz - Yani Her Turlu Surucudeki CLienti Goren Bir Kodlamayı Nası Olusturacagız ?

Bide Bzı Connectorlede Online Sayısı Vb Bilgiler Yzıo Yardım Edermisiniz
Ben Visual Basic Bilgisayarimda oldugu için onda başladim dewam ettim
:utangac2Ben Visual Basic Bilgisayarimda oldugu için onda başladim dewam ettim Derken Ne Demek Istedin Yani Bnm Yazdıgım Cevapla Alakasını Anlayamadım ?
İllede Son Yaziyla ilgisi olmasi lağzim diil ben Nemesis e yazdim
ultimanın registryde bir degeri var bunu sorgulatıcaksın [ ps : birde yeni başladıysan pascaldan başlaman en idealidir kimse beyenmez ama çok süper algoritmanı geliştirir - ordan delphiye çıkabilirsin ]

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.