Arkadaş ben Vps de karakterimi macroya bırakıp geliştirmek istiyorum. Vps ye uo yu kurdum server clientini kurdum . Herşey tamam fakat tam client açılırken birden kapanıyor. Birkaç server clientini denedim hep aynı oldu. Sizce nasıl yapabilirim. Sorun nerden kaynaklanıyor olabilir ? Ekran kartından filan olabilir mi ( Sonuçta vps ekran kartı yoktur yani).
Yardımlarınızı bekliyorum.
çok lag olur makınada uo oynanmaz açılması bile kötü.
Ya maksat uo oynamak değil sadece vpsde macroda gece gündüz karekter kasıcak. Lag olursa olsun yeterki girsin bir oyuna. Ama bir türlü client açılmıyor. Deneyen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.
Bildiğim kadarı ile VPS ler de belirli bir CPU kullanım limiti vardır, client açıldığı an CPU u yemeye başlıyor, doğal olarak limitini aşıyor ve kapanıyor olabilir.
Peki vps de windows 2003 server kurulu bundan kaynaklı olabilir mi? Yardımlarınızı bekliyorum.
Hayır onla alakasız birşey, büyük ihtimal sen birşeylerde hata yapıyorsundur.
Some_one : Hayır onla alakasız birşey, büyük ihtimal sen birşeylerde hata yapıyorsundur.
Ne gibi bir hata yapmış olabilirim acaba. Yüklemem gereken herhangi bir program filan mı var acaba ?
Yardımlarınızı bekliyorum.
Uo kurulumunda veya Connector kurulumunda hata yapıyor olabilirsin, vps'den girme ile ilgili bi sıkıntı olamaz, ancak aşırı donar ve kasmalar yaşarsın.
Adept
4.3
512 MB Ram ayirdigim VirtualBox ile calistirdigim bir Windows XP'de lagsiz, takilmasiz, sorunsuz oynayabiliyorum.
Arkadaşlar , bir türlü giremiyorum. Ama normal bir clientli servere giriliyor. Hatta kendim sphere kurdum bir tane clientle gayet normal girebiliyorum. Girmek istediğim serverin connectoru değişik bir yazılım vs istiyor olabilir mi?
Net Frame 2,0 olabilir diye onu yükledim fakat hala girmiyor.
Yoksa Microsoft Visual c++ gibi şeyler mi yüklemem lazım.
Magic Arrow sunucunu deniyorum olmadı. Nebulaya girmeye çalıştım onada giremedim.
Herşey tam oluyor tam client açılıcak client kapanıyor.
Client.exe>Özellikler>Uyumluluk : Oradan 256 renkte çalışır ve 640 x 480 ekran çözünürlüğünde çalıştırı seçersen açılacagını sanıyorum.
Rovalge : Client.exe>Özellikler>Uyumluluk : Oradan 256 renkte çalışır ve 640 x 480 ekran çözünürlüğünde çalıştırı seçersen açılacagını sanıyorum.
Bunuda denedim ama birtürlü olmadı gitti. Vps olduğu için herhangi bir porgrammı yüklemem lzım acaba?
Silindi
Members
0
Vps'lerde grafiksel işlemleri çalıştramassın. Ancak hostingi arayıp senin için özel dedicateda grafik driver kurdurup vpsna atamalarını isteyebilirsin bunuda yapacaklarını sanmam.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.