Silindi
Baslıktaki Soruya Göre Fikirlerinizi Merak Ediyorum.Cevaplarınızı Bekliyorum
Power Play.
Power Play sunucu zaten var 4 tane :)
Sade , online playeri bol , bir charı bir haftada kasılabilen , playerlara eşit davranan staff'a sahip (imkansız) , illegal programların açılmasını engelleyebilen hadi engellemesi zor diyelim görünce anında en katı cezayı uygulayan staff'a sahip , küfüre karşı acaip titiz olan staff'a sahip , class dengeleri iyi sağlanmış bol item olmayan , edit olmayan (imkansız) , abudik gubidik robe ejderhanın derisinden yapılan setler zehirli ok atan bowlar vs vs olmayan , kısacası bizi eski günlerimize döndürebilen bir server.
Gevsek : Sade , online playeri bol , bir charı bir haftada kasılabilen , playerlara eşit davranan staff'a sahip (imkansız) , illegal programların açılmasını engelleyebilen hadi engellemesi zor diyelim görünce anında en katı cezayı uygulayan staff'a sahip , küfüre karşı acaip titiz olan staff'a sahip , class dengeleri iyi sağlanmış bol item olmayan , edit olmayan (imkansız) , abudik gubidik robe ejderhanın derisinden yapılan setler zehirli ok atan bowlar vs vs olmayan , kısacası bizi eski günlerimize döndürebilen bir server.

Eskilerde 1 haftada 1 çar nasıl kasılıyormuş ?
NightCrawler : Power Play sunucu zaten var 4 tane :)

Varda , Adam Gibi Sunucu Yok...
Marlock :
Gevsek : Sade , online playeri bol , bir charı bir haftada kasılabilen , playerlara eşit davranan staff'a sahip (imkansız) , illegal programların açılmasını engelleyebilen hadi engellemesi zor diyelim görünce anında en katı cezayı uygulayan staff'a sahip , küfüre karşı acaip titiz olan staff'a sahip , class dengeleri iyi sağlanmış bol item olmayan , edit olmayan (imkansız) , abudik gubidik robe ejderhanın derisinden yapılan setler zehirli ok atan bowlar vs vs olmayan , kısacası bizi eski günlerimize döndürebilen bir server.

Eskilerde 1 haftada 1 çar nasıl kasılıyormuş ?
Eskiden 1 haftada 1 char kasılıyor demedim ki ben ? Şu an için 1 haftada 1 char kasılabilen bir server bence ayarındadır. Düşüncemi yazdım katılırsın katılmazsın senin bileceğin iş ama ileri geri konuşmak anlamsız.
dummy olmayan ve app oyuncular olmayan bir sunucuda oynamak istiyorum.
Eski günlerimizde döndüren diye bir cümle var orda yazdıklarını oku.
Kimsenin server açamayacağı ve açık olan 2-3 popüler serverlardan seçim yapılmasını isterdim.Ea Games'den artık server açılımını yasaklamasını istiyorum çünkü b.ku çıktı artık.Oyuncular güvenipte kasmıyorlar onlarda haklı öncelikle server açılması zorlaştırılmalı..
Gelin Europaya bir Türk guildiyle oynuyoruz bi güzel OSI asd.
Silindi
Master
8.5
Burda Yazdıgınız Fikirler Benim İcin Cok Önemli Arkadaslarım İle Bir Server Acmayı Düsünüyoruz Gerekli Maddi Sorunları Düzeltirsek Sizin Düsüncelerinize Uygun Güzel Bir Sunucu Yapmak Planımız..

@Marlock(Mert)
Msn Adresinimi Degistirdin Mert Bana Msn Adresini Atarsan Msjtan Sevinirim :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.