Merhabalar;
Arkadaşlar bunu konuyu açmamdaki sebeb hem iyi bir paylaşım hemde bazen isimlerini unutuyorum buyüzden yazarsam unuttuğumda u-s 'den bulurum düşüncesidir.Umarım yararlı olur.Bazı kardeşlerimiz Vps'ye Ultima Online'yi yüklüyor . Nedeni : Sphere'nin açılmamısı..Fakat buna hiç gerek yok gerekli olan dosyalar :
Map0.mul , Hues.mul , Multi.idx , Multi.mul , Radarcol.mul , Texmaps.mul , Texids.mul , Tiledata.mul , Art.mul
Bunlar ultima online yerini tutarak spherenin açılmasını sağlıyorum yardımcı olduysam ne mutlu bana.( Sadece paylaşıyım dedim.)
:huh
Geçmişte (: tartışmıştık bu konuyu sayın xearth (:
Güzel paylaşım teşekkürler..
Ellerine sağlık bende hep Uo yüklüyordum güzel paylaşım teşekkürler...
Ben biliyordum aslında fakat skylord gibi unutmuştum ..
Time63 Fake hesap açıp yorum yaparsanız hesabınız blocke edilir.
Ne fakesi qnd ? herzaman birşeyler söylüyorsun yapma ya :s
İp adresiniz aynı ss çekip koyabilirim istersen ?
Aynı internet cafedeyiz ?
Time63 : Aynı internet cafedeyiz ?

İp adresini sorguladım ve ev olarak gözüküyor iş hanı olarak değil.
ahah efsaneymiş bu topic.Sabitlenmeli.
Members
1.2
Her ne kadar fake hesap olduğu belli olsa da ileride oluşabilecek hataları önlemek amacıyla belirtmek isterim;
İnternet kafeler de evde kullanılan bağlantı hizmetlerini alıyorlar. Ayrıca sağlanan adsl hattı kurumsal bile olsa ip havuzları bireysel veya kurumsal olarak kategorilendirilmiyor.
Bilginize.
tex : Her ne kadar fake hesap olduğu belli olsa da ileride oluşabilecek hataları önlemek amacıyla belirtmek isterim;
İnternet kafeler de evde kullanılan bağlantı hizmetlerini alıyorlar. Ayrıca sağlanan adsl hattı kurumsal bile olsa ip havuzları bireysel veya kurumsal olarak kategorilendirilmiyor.
Bilginize.

Bende bunu diyecektimde, aynı kelimelerle değil :asik2
tex : Her ne kadar fake hesap olduğu belli olsa da ileride oluşabilecek hataları önlemek amacıyla belirtmek isterim;
Bilginize.
Arkadaşın dediği gibi kurumsal internette kullansan bireysel internette kullansan ip lerden anlamazsın kurumsal mı bireysel mi diye.

Ha bireysel olsa dahi çoğu işletmeler iş yerlerinde bireysel internet kullanıyor. Aynı şekilde evinde kurumsal internet kullananlarda var :)

Eğer senin iş yerimi ev mi bulmak istersen adresine bakarsın ipnin. O adrese gidip incelersin :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.