Account Sistemi Yapabilecek. Php,Flash Bilgisi İyi Olan Webmaster Araniyor. İlgilenenler [email protected] Eklesin
2 tane konu açınca dahamı iyisi bulunuyor ?
Benden sadece bir tavsiye ücret,imkan,olanak ve benzeri ne sağlıyacaksınız ne vereceksiniz bu hizmeti karşılığında bu kişiye nasıl nitelikte ne şartları taşıyan birilerini arıyorsunuz bunları belirtirseniz çok daha işlevli ve işinde iyi biri bulabileceğinizi düşünüyorum.
Ya huu..

Adamlarla iletişme geçiyorsun Web Master aranıyor...

+ Ne kadar bütçe ayırdınız sorusuna ?

- Sen ne kadara yapıyorsun diyor.

+ Ben sizin istediğiniz özelliğe bağlı (html&php vb.) diyorum.

- Adam başlıyor işte biri ekledi 85 liraya connector (teot speed injection ahmet mehmet cabbar engelledi) siteyide yapıyorr sen bana kalkmış tek siteyi bilmem kaç lira diyorsun.. Sen hazır kullanıyorsun falan fılan kem küm . sen alıyorsun php fusionu editliyorsun diyor.. x)

+ Beyefendi bakın ben bu işi profesyonel yapıyorum php kod tasarımı bana ait kullanacağınız ekliceğiniz haberleri yazacagınız admın paneli size özel yapıcam cart curt. yokkkk

- Adam o 85 liralık adama takmışş kafayı daha bu sektöre web sitesi yapılmaz herkesde web master oldu zaten :)
Xandra : Ya huu..

Adamlarla iletişme geçiyorsun Web Master aranıyor...

+ Ne kadar bütçe ayırdınız sorusuna ?

- Sen ne kadara yapıyorsun diyor.

+ Ben sizin istediğiniz özelliğe bağlı (html&php vb.) diyorum.

- Adam başlıyor işte biri ekledi 85 liraya connector (teot speed injection ahmet mehmet cabbar engelledi) siteyide yapıyorr sen bana kalkmış tek siteyi bilmem kaç lira diyorsun.. Sen hazır kullanıyorsun falan fılan kem küm . sen alıyorsun php fusionu editliyorsun diyor.. x)

+ Beyefendi bakın ben bu işi profesyonel yapıyorum php kod tasarımı bana ait kullanacağınız ekliceğiniz haberleri yazacagınız admın paneli size özel yapıcam cart curt. yokkkk

- Adam o 85 liralık adama takmışş kafayı daha bu sektöre web sitesi yapılmaz herkesde web master oldu zaten :)

sen gene iyisin bana sunucularında adminlik veriyolar :)
Plvl verse ne olur vermese ne olur onun 1 aylık açtığı cacık sunucunun altına yaptığım sitenin tasarımının altına imzamı atmam :P

@The Legend

Yanlış anlama senin için yazmıyoruz bunları genelleme..
Xandra : Plvl verse ne olur vermese ne olur onun 1 aylık açtığı cacık sunucunun altına yaptığım sitenin tasarımının altına imzamı atmam :P

@The Legend

Yanlış anlama senin için yazmıyoruz bunları genelleme..

tabi ki öyle admin olup napıcaksın :)
Xandra tasarımlarını görmedim ama kurduğun cümlelere bakıcak olursak seninde ne kadar profesyonel olduğun ortada %100 şuna eminimki o cacık dediğin emek harcanıp umut bağladıkları sunucular senin o 5 para etmez yaptığın siteden daha kıymetlidir :((;-) yani senin yapıcağın tasarımı görmedim tekrar tekrar söylüyorum ama burada bu cümleyi kurup insanların duygularıyla oynamak sizinde web dizayn konusunda işinin eri bir emek çıkarıcak insanlara benzemiyorsunuz kusura bakmayın bence Ultima Online sunucusu konusunda sağlam hedefleri olan kişilerde burada web tasarım yapıcak kişi aramasın bu adamlarında kabiliyetleri ortada daha profesyonel şirketlerle çalışın.Burada bunlarla polemiğe girmeye deymez :sikkin
Ya ne web mastermış arkadaş ya.Al bir tane php fusion kullan yetmez mi? Ha diyorsun ben özel yaptıracağım ozaman beleşe de olmaz ha beleşe olmadığı gibi burada da aranmaz benim fikrim bu eğer ücretli arıyorsan yanlış adres google'a web tasaraım yaz gir birilerine ama ben ücretsiz istiyorum diyorsan doğru adrestesin :)
Rudoczes : Xandra tasarımlarını görmedim ama kurduğun cümlelere bakıcak olursak seninde ne kadar profesyonel olduğun ortada %100 şuna eminimki o cacık dediğin emek harcanıp umut bağladıkları sunucular senin o 5 para etmez yaptığın siteden daha kıymetlidir :((;-) yani senin yapıcağın tasarımı görmedim tekrar tekrar söylüyorum ama burada bu cümleyi kurup insanların duygularıyla oynamak sizinde web dizayn konusunda işinin eri bir emek çıkarıcak insanlara benzemiyorsunuz kusura bakmayın bence Ultima Online sunucusu konusunda sağlam hedefleri olan kişilerde burada web tasarım yapıcak kişi aramasın bu adamlarında kabiliyetleri ortada daha profesyonel şirketlerle çalışın.Burada bunlarla polemiğe girmeye deymez :sikkin

kim insanların duygularıyla oynuyor? web master aranıyor diyip ekleyince direk şunu bunu yapcaksın şöyle etceksin diye 1 saat site hakkında konuştuktan sonra konu karşılığında ne alacağım kısmına geldiğinde admnilik veririm diyen bir kitleyi mi savunuyorsun? sen benim daha kim olduğumu bilmiyosun kabiliyetlerimi nerden biliyosun? boş laf yapmayın
Rudoczes : Xandra tasarımlarını görmedim ama kurduğun cümlelere bakıcak olursak seninde ne kadar profesyonel olduğun ortada %100 şuna eminimki o cacık dediğin emek harcanıp umut bağladıkları sunucular senin o 5 para etmez yaptığın siteden daha kıymetlidir :((;-) yani senin yapıcağın tasarımı görmedim tekrar tekrar söylüyorum ama burada bu cümleyi kurup insanların duygularıyla oynamak sizinde web dizayn konusunda işinin eri bir emek çıkarıcak insanlara benzemiyorsunuz kusura bakmayın bence Ultima Online sunucusu konusunda sağlam hedefleri olan kişilerde burada web tasarım yapıcak kişi aramasın bu adamlarında kabiliyetleri ortada daha profesyonel şirketlerle çalışın.Burada bunlarla polemiğe girmeye deymez :sikkin

Rudoczes Türkiye de olsan anlatırdım benim yazdığım cümleleri iyi oku öyle yorum yap bundan sonra.
Xel ben Türk insanının konuşmasından daha analizini yaparım dökümanlarını çıkarır profesyonelliği hakkında bilgi veririm.Ben kimin ne olduğunu anında anlarım merak etme sen.Bu verdiğim bilgilerin %65 oranı muhakkak doğrudur %15 oranında insanlar beni yanıltmışlardır %20 oranı kısmını hiç söylemek istemiyorum bu kısım zaten konuyu daha idrak edemiycek yaşta olanlardır.Ben Yurtdışında daha profesyonel adamlar gördüm daha efendi yaşının eri olan insanlar ama sizde bu vasıfları göremediğim için böyle bir cümle kullandım ve bu cümlemi kurarken dikkat ettiysen eğer Xandra diye başladım bu cümlemin muhattabı bu kişidir.Aşağıdaki cümleyi aynen kurmuşsun alıntı yaptım buyur:
Xel : olduğumu bilmiyosun kabiliyetlerimi nerden biliyosun? boş laf yapmayın

madem Xandraya söylediğim lafı üstüne alındın kızım sana söyledim gelinim sen anla buyur senin cevap'ını ben çoktan verdim eğer sinirlenmeyip sakin bir şekilde okusaydın görürdün :
Xel :
Rudoczes : Xandra tasarımlarını görmedim ama kurduğun cümlelere bakıcak olursak seninde ne kadar profesyonel olduğun ortada %100 şuna eminimki o cacık dediğin emek harcanıp umut bağladıkları sunucular senin o 5 para etmez yaptığın siteden daha kıymetlidir :((;-) yani senin yapıcağın tasarımı görmedim tekrar tekrar söylüyorum

altını çizseydim keşke göz problemi olan arkadaşlar için (Xandra tasarımlarını görmedim ama)

fazla uzatmak istemiyorum yapıcağınız profesyonellik ortada daha insanlarla nasıl konuşacağınızı bilmiyorsunuz eğer bu konu hakkında yardım isteyen arkadaşlar profesyonel şirketlere yönelsinler üstüne basa basa söylüyorum burdan bir cacık çıkmaz size eğer yapıcağınız işlem sağlamsa
Xandra senin o son cümlene bişey söylemiycem.zaten şuanda Türkiyedeyim İsveç'e geri dönücem ama.Türkiyede olsaydın sana gösterirdim diyorsun Senin ne kadar aile terbiyesi aldığın ortada seninle ikili dialoga bile girmem girsemde zaten sen benim seviyemde değilsin neyse iyi forumlar.
ah benim güzel u-ser'lerim siz ne zaman efendice tartışmayı öğrenceksiniz?
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.