Silindi
web master arıyanlar için;

Yapılcak sitenin örnek demosu www.dethsouls.turkplayer.net
yanlış anlaşılmasın bu benim sitem yeni bi subdomain açıp dosyaları atmaya üşendiğim için böle kurdum:)

Fiyatı 60tl web paketi ile birlikte

para yatırılınca site açılıyor ve ben kurulumu yapıorum sizede admin panelini veriorum tasarımıda ben yapıorum ve bunlar en fazla 2saat içinde tamamlanıyor....

web paketi özellikleri

100 MB Web Alanı
20 GB Trafik (Aylık)
Limitsiz E-Posta
Limitsiz Ftp Erişimi
Limitsiz MySQL Hesabı
Limitsiz Subdomain Hesabı
Günlük Yedekleme
cPanel 11 Türkçe
Fantastico (50 Adet Hazır Php Script)
Rvskin (cPanel Yöneticisi)
Sitebuilder (Hazır Web Tasarım Aracı)

İletişim [email protected]

üyelik sistemi filan hiç eklemedim ama bi anlatımı inceledim çok kolaya benziyor yapabilceğimi düşünüyorum verdiğim demo sitede deneriz olursa alırsınız siteyi

Bu konu asdertfb1 tarafından düzenlendi(2010-01-16 14:25, 14 yıl önce)
asdertfb1 : web master arıyanlar için;

Yapılcak sitenin örnek demosu www.dethsouls.turkplayer.net
yanlış anlaşılmasın bu benim sitem yeni bi subdomain açıp dosyaları atmaya üşendiğim için böle kurdum:)

Fiyatı 60tl web paketi ile birlikte

para yatırılınca site açılıyor ve ben kurulumu yapıorum sizede admin panelini veriorum tasarımıda ben yapıorum ve bunlar en fazla 2saat içinde tamamlanıyor....

web paketi özellikleri

100 MB Web Alanı
20 GB Trafik (Aylık)
Limitsiz E-Posta
Limitsiz Ftp Erişimi
Limitsiz MySQL Hesabı
Limitsiz Subdomain Hesabı
Günlük Yedekleme
cPanel 11 Türkçe
Fantastico (50 Adet Hazır Php Script)
Rvskin (cPanel Yöneticisi)
Sitebuilder (Hazır Web Tasarım Aracı)

İletişim [email protected]

üyelik sistemi filan hiç eklemedim ama bi anlatımı inceledim çok kolaya benziyor yapabilceğimi düşünüyorum verdiğim demo sitede deneriz olursa alırsınız siteyi

Yorumsuz yani. Gidip free web Hosting sağlayan yerleri kullanıp millete para ile satıp para kazanıyorsunuz. Yaptığınız işmi sizce ? Biraz dürüst yollardan para kazanmayı deneyiniz.
2 saatde nasıl bir web sitesi tasarlıyacaksın çok merak ettim.
Silindi
Novice
3.5
ztn tasarımı önceden hazırladım demosunu verdiğim siteye koydum dosyaaların gitmesi ve sitenin açılmasını hesab edersek 2saat sürer

osi sana gelince free web hosting sağlayan cümlesini biraz açarmısın o benim kendi paketim uo siteleri için özel ayırdım özelliklerinide belirttim bunda ne war acaba?? İstersen 60tlnin içini açim;

-site tasarımı
-forum
-türkçe admin paneli
-isteğe göre acc sistemi
-online destek ticket vb. uo siteleri için gerekmez ama lzmsa koyarız
-e-mailleri açamıyorsanız ben açarım
-güvenlikten herşey benim sorumluluğumda
-web paketi
Adept
4.3
Tasarim herkesde ayniysa ne gibi bir cekiciligi olur ki?
Silindi
Adept
4.3
hyr ben sadece örnek olarak oraya koydum bir kişiye satıcam sattıktan sonrada www.deathsouls.turkplayer.net bu sitedende o tasarımı kaldırıcam demo görüntüsü olsun diye bu siteye attım bu benim sitem
Adept
4.3
Anladim, ikinci bir müsteri icin baska bir tasarim mi yapacaksin yani?
Neran
Sadece profesyonel bir çalışma kalıcı bir sunucu yaratır.
https://www.uo-nimloth.net/

Neran Nimloth gibi bir sunucuya yazık oldu ya artık ultima bitmiş demektir.
Neran : Anladim, ikinci bir müsteri icin baska bir tasarim mi yapacaksin yani?

Alkışlarım ben bu söze. :=)
Silindi
Novice
3.5
evet bunu satınca 2.tasarımımı hazırlıcam ama bunu satçak biri buldum galiba elpida pvpnin sahibi elpida pvp tekrar açılıyor bunu bi satim 2.tasarım olarak başka tasarımlar hazırlıcam ztn demoda elpida pvp yazıyor
osi : Neran

Nimloth multi olmasaydı iyiydi. Ama kapandığına gerçekten bende üzülmüştüm. Uo dan soğuduğum anda Nimloth kapandığında doruk noktaya varmıştı. Ben isterdimki Nimloth ile uzun süre yüksek kitleler ile yarışalım ama oyuncunun seçimleri illegal yönlere oldu. Şu an yuzlerce oyuncu forumlarında ağlıyor sızlıyor. Ne yapalım biz?
Tasarım hoş olmuş tebrik ederim 60 tl yide hakediyor.
Silindi
Members
0.2
saol kardeşim
Mysterious :
osi : Neran

Nimloth multi olmasaydı iyiydi. Ama kapandığına gerçekten bende üzülmüştüm. Uo dan soğuduğum anda Nimloth kapandığında doruk noktaya varmıştı. Ben isterdimki Nimloth ile uzun süre yüksek kitleler ile yarışalım ama oyuncunun seçimleri illegal yönlere oldu. Şu an yuzlerce oyuncu forumlarında ağlıyor sızlıyor. Ne yapalım biz?

:D Gerçekten çok üzücü.Forumlarda ağlayan sızlayan 100lerce kişiyi göremedim ama sağlık olsun size.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.