Arkadaşlar eski bilgisayarımın işletim sistemi XP'idi şimdi yeni bir pc ye geçtim ve işletim sistemi Vista.Bazen macroya bırakırken charı Jormans Loop charı görmuo ve yapmıo fakat bezen göruo sebebi nedir acaba?Ben vistadan kaynaklandığını düşünüyorum eğer sebebini bilen varsa ve sebebiyle birlikte çözümünü lütfen yazabilirmi.Eğer sorun gerçekten vistadaysa vistaya uygun loop var mı?

teşekkürler...!!
Macronun Altinda Secme Yerinde Ultima Online - Acc.name Sectigin Peki Eminmisin?
Sorunun Wistada Oldugunu Düşünme Eğer Sorun Wistada Olsa Program Hiç Çalısmaz .... Serverde Belki Jourmans Loopu Engelleme gibi bişi vardır yada yenile yapmıyosundur Bide Connectörse clienti sectinden emin ol :gorme
Yok sorun vistada...Jourmans loop ile olan sıkıntı oluyor diğer loopları dene olmuyor...Banada bazen bir üsrtünde clientin başlat vardı başalt açıp duruyordu...Jormans vistayla uyumlu değil...Uo loop u dene normal uo loopu..Ama jormansın yeri farklı beah...Şimdi multi clientteyken birinde jormansdan ins kasıon birinde hazine kasıodum tam oluyordu...
tamam saolunda ta ya bunnu çözümü yokmu hiç :/

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.