Yeni Açılan Serverimize Static Yapmaktan Ve Silmekten Anlayan World Builder ALınacaktır.

iletişim [email protected]

bu arada ben Cyrixim site moduyum basit player çekme amacında değilim
az önceki sayfada saçmalayan arkadaşlar başvuruda bulunmasın yetkili birileri alırken herşeyden önce kaliteye bakıyoruz
bu accnin sahibini kapatın atık kaç oldu kardeşim reklam reklam olmaz ki yeter
Silindi
Expert
5.4
Reklam yok forum kurallarına uygundur bu topic'te devam edebilir... Forum kurallarına aykırı bir durum yok şu anda olduğunda zaten şikayet et butonu var onu kullan
nerde reklam geçio afedersin nerde bi isim geçio ???
tmm abi sen bilirsin bakalım tmm projeni açıkla bakaım reklamsız...
beyler mail adresi orda dışında post atmayın bide mail attığınızı burda bildirirseniz sevinirim
kardeşim proje ne ? anlatmazsan kimse ilgilenmez
Silindi
Expert
5.4
umarım aradığını bulursun
xwerswoodx
tmm abi sen bilirsin bakalım tmm projeni açıkla bakaım reklamsız...

Sen Dengesiz misin Arkadaşım? User Olduğunu mu Unuttun Yoksa Forumlarda Gereksiz Mesajlar Yazmaktan Başka İşin mi Yok? Cümleye Bakar mısın; (Projeni Açıkla Bakalım.. ) Önce Konuşmayı Rica Etmeyi Öğren.. Ben Buraya Proje Açıklamaya Değil Üyesi Olduğum Server`a World Builder Aradığım İçin Başlık Açtım.. Senin Gibi Denge Problemi Olan Kişilerin, bu tarzda reklamsız bir mesaja dahi tutup da (bu accnin sahibini kapatın atık kaç oldu kardeşim reklam reklam olmaz ki yeter) bunu yazması için değil.. Sana Cevap Vermek Bile Hata Aslında. Daha Neyin Ne Olduğunu İdrak Edemiyosun.. Yazdığım Mesajı da Tekraren Yazıyorum..

Yeni Açılan Serverimize Static Yapmaktan Ve Silmekten Anlayan World Builder ALınacaktır.

iletişim [email protected]

bu arada ben Cyrixim site moduyum basit player çekme amacında değilim
az önceki sayfada saçmalayan arkadaşlar başvuruda bulunmasın yetkili birileri alırken herşeyden önce kaliteye bakıyoruz

Bu Satırlar Arasında Bir Reklam İbaresi Var İse Buyursun Modlar Banlasın.. Yok İse de Senin Gibi İpsiz i Sapsızı Konuşturmasın o Modlar..!!

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.