Silindi
Merhabalar..

Sunucumuza world builder aranıyor ilgilenen arkadaşlar özel msj atabilir iyi günler....
Bir gecede tavan yapdı staff aranıyor,world builder aranıyor, scripter aranıyor, bunedir arkadaşım adam durduk yere niye ben olurum desin niye senle iş yapsın? Sen kendini tanıt ciddimisin değilmisin ne gibi planların var tarzın nedir sınırları zorlamayımı seversin sağdemi ufakmı düşünüyosun büyükmü bunları söyleki kişi cidden benim kafanmış bir görüşmekte yarar var desin seni bulsun bu toicinle en fazla world builderlik nedir bilmeyen seni kandırmaya çalışacak birini bulursun dilimde tüğ bitti lütfen bilgi verin.
Silindi
Novice
10.8
[Static] : Bir gecede tavan yapdı staff aranıyor,world builder aranıyor, scripter aranıyor, bunedir arkadaşım adam durduk yere niye ben olurum desin niye senle iş yapsın? Sen kendini tanıt ciddimisin değilmisin ne gibi planların var tarzın nedir sınırları zorlamayımı seversin sağdemi ufakmı düşünüyosun büyükmü bunları söyleki kişi cidden benim kafanmış bir görüşmekte yarar var desin seni bulsun bu toicinle en fazla world builderlik nedir bilmeyen seni kandırmaya çalışacak birini bulursun dilimde tüğ bitti lütfen bilgi verin.

ilgilenen arkadaşlar boşuna pm atsın demedim kardeşim tamammı
Tmm.
nato kafa nato mermer budur yani....
Sa Kardeşim word builder arıyosan doğru adres myrap-hanniball[@]hotmail.com
@ zabaro1 Sözlerine Dikkat Et Arkadaşım..
@ [Nores] Kardeşim Seni Güzel Bir Dilde Uyarmış Ve Yol Göstermiştir..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.