Yapılanmakta olan Pvp sunucumuz için world builder aranmaktadır.Forumdan veya PM den irtibata geçebilirsiniz.

Lütfen Konuyu saptıracak mesajlar atmayınız.

World Builder olacak kişinin yapacakları ;

Safe,Boya,Vendor,Guild Odası gibi alanlar.

Dungeonları Doldurma.
Arkadaşım inşallah istedigin gibi bir world builder bulursun fakat sadece bir pvp sunucusu acıca gından bahsetmişsin yani şuan bir aylık host ücretini verip acan bir yıgın server dolu,projen ve amacan(ız) biraz bahsetseydin elinizdeki imkanları acıklasaydın iyi bir world builder bulabilirdin işini iyi yapan bir world builder zamanını boşa harcamak istemez aradagınızı bulmanız dilegiyle...
:no2 tane alan yapmayı dungeon döşemeyi bilmiyecek kadar amatörsen ne diye server açıyorsun be adam!
Aylin Adam Konuyu Saptırıcak Mesaj Atma Diyo Yardımcı Olmıcaksan Comment Atma.
Aylin : :no2 tane alan yapmayı dungeon döşemeyi bilmiyecek kadar amatörsen ne diye server açıyorsun be adam!
;
Adamın Belki Zamanı Yok Belkide Bilmiyordur Bence Bi Önemi Yok Karar Onun Kararı Belki Scp fln Yazıyordur Ayrıcak Zamanı Kalmıyordur :)
Umarım Aradığını Bulurusn.
Yazanların 4 unden 3 u biliyo ama hic biri yardomcı olmuyo :D neyse aradıgını insallah bulursun.
=) öyle diyorsunda ben gerçekten iyi bir proje arıyorum yani uzun yıllar açık kalmış ve kalıcak gibi görünücek serverla yardim etmeyi düşünüyorum. o yüzden yardim etmedim =)
Bulmadıysa Ben Olabilirim WorldBuilder. Özel Mesaj Attım StaNy
:noAltı üstü pvp sunucusu ne scripti yazıcak onu anlıyamadım.

Bu platform yüzünden 30 tane sunucu var 30 udada 10 player peh

Zıttırı vıttırı konulara yardım ediyorsunuz sonra önüne gelen server açıyor ultimayı bitiren kimler bizler :)
Novice
-0.500001
Aylin : :noAltı üstü pvp sunucusu ne scripti yazıcak onu anlıyamadım.

Bu platform yüzünden 30 tane sunucu var 30 udada 10 player peh

Zıttırı vıttırı konulara yardım ediyorsunuz sonra önüne gelen server açıyor ultimayı bitiren kimler bizler :)

+1 Cok Dogru Soledin..Ama Hata Bizde Deil 2 Script Yazmayı Orenen Server Acmaya Kalkısıor Adamalarda Biras Utanma Olcak..
@aylin
Her mesajında Türkleri aşağılamaktan vazgeç.Tamam eksiklerimizi söylüyorsun peki bunların için bir adım sen atmayı denesen?

Aylin Bu platform yüzünden 30 tane sunucu var 30 udada 10 player peh

Sence bir sunucunun kalitesini player sayısından anlayabilmemiz mümkün mü? ve U-S'ın bunla ne alakası var?

Script pack diyorsunuz,bir araştırın bakalım sphereserver.net'i veya birçok rus sitesini orda pack yok mu? sayısız pack indirilebilecek yer var peki kalitesi bu kadar düşük mü ordada? Demek ki sorun başka yerde..
Nexima : @aylin
Her mesajında Türkleri aşağılamaktan vazgeç.Tamam eksiklerimizi söylüyorsun peki bunların için bir adım sen atmayı denesen?

Sence bir sunucunun kalitesini player sayısından anlayabilmemiz mümkün mü? ve U-S'ın bunla ne alakası var?

Script pack diyorsunuz,bir araştırın bakalım sphereserver.net'i veya birçok rus sitesini orda pack yok mu? sayısız pack indirilebilecek yer var peki kalitesi bu kadar düşük mü ordada? Demek ki sorun başka yerde..

Bence sorun para.Çünkü baya bir kişi bir server için ne kadar para gidecegini bilmiyor ve bu işe giriyor.Sonra bakıyor her ay 100-200 ytl civarı verdigini görüyor ve bu işten vazgeçiyor.Neden vazgeçiyor ? Çünkü oyunun kendisine hiç bir şey kazanmadıgını görüyor.
@ Aylin

Ayrıca U-S Ultima Online yardım platformudur.Genel amaç budur zaten.

@some_one

Evet,haklısın..Zaten en önemli neden maddiyat.
Nexima : @aylin

Doğruları söylememk aşağılamak olmuyor. Demek ki ortada bi gerçek varki ve sen bu yoruma türkleri aşağılamak diyorsan demekki sorun aylinde değil , onu yapanlarda.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.