Aylin : Arkadaşlar anlamakmı istemiyorsunuz wb lik tabiki zor bir iş ama buraya durmadan birileri çıkıp bunlarda benim eserlerim diye sunuyor arkadaşın yaptıklarıda güzel ama demek istediğim Wb işini herkes yapabilir bir bina inşaa etmek için kullanılan 10 komut var duvarlar kapı pencere ve çatı.

Eğer kendine güvenen varsa scriptsel bazda yeni birşeyler ortaya koysunda bizde diyelim bravo eşsiz bir eser bunlar basit şeyler kimine göre zor olabilir ama benim ve benim gibi yıllarını vermiş kişilere Wb lik heleki bir bina inşaa etmek 20 dakikayı geçmez emin olun.

Wb işinde ustalaşmayı geçin scriptsel olarak yeni birşeyler sununki kalıcı olun eski konulara bakın 10 larca eser vardı forumda yok oldu gitti bu eserlerde yok olup gidecek

Arkadaşım script, script diyorsunda artık ultima online sphere script konusunda artık yazılabilecek script kalmadı farkındamısın yazdığımız ve yazıcağımız scrtipleri ancak görsellik bakımından değiştirebileceğimiz bir duruma geldi zaten zamanında script yayınıda yapmıştım ama şunuda unutma artık öyle bir ultima online devrindeyizki saçma sapan sunucularda kimse kendi scriptini görmek istemez kendini bilmez kişiliyetsiz insanlar tarafından script'i çalınıp başka sitelerde kendi adını kullanıp bunu ben yazdım vb şeyleri görmek istemez artık yazılacak fazla bir script yok o yüzden kırıcı olmak yerine yapıcı olmayı terich et eleştirilere her zaman açığımdır ama gereksiz eleştirileri her normal insan gibi bende kabul etmem...
:noBu static i sen yapmadın arkadasım ustune basa basa soyluyorum ha ben yaptım diye iddan varsa ben sana kimin yaptığını gösterebilirim gereksiz konu acmanın anlamı yok. boyle bir wrold yapmak için tek basına 2.5 değil 5 senen yetmez ki bunu yapanlar 7 ayda yaptı ve toplamı 4 kişi emeğe saygı diosunda emeğe saygıyı baskalarının emeklerinden alamazsın .-999996
Kendi İmage'lerimin Hepsi Bana Ait Arkadaşım...
@Hwo_arang
Bunu yapanlar 7 ayda yaptıysa vay onların haline... 7 aylık birşey göremiyorum ben ortada taş çatlasa 3 günlük iş bunlar.

@Tymaron
eline sağlık güzel olmuş.
Teşekkürler
ben world build b.k atmaya çalışmıyorum ki ; Maglor bak koydugun 2. resmi kim yaptıysa tebrik ederim , gayet başarılı . Demek istediğim world build i artık az çok herkes yapıyor , takdire şayân olan mükemmelliğe yaklaşmak , yapılamayanları göze batmayacak şekilde yapmak . Yorum yaptıgım resimlerde de yapılamayanlar kategoresine girmediğinden o şekil yorum yaptım ama yine de emeğine saygı duydum ...
2. resimdeki bölge Çek serveri olan Endor'un haritasindan bir bölüm diye hatirliyorum cok eskiden oynamistim ama baya ugrasmislar o world'le.. xD Adamlar ugrasiyorlar ya böyle daha neler var..
açık konusmak gerekırse ;

kaba
abartı
gereksiz
çirkin

olmuş. dürüst olmayı seviyorum.
Novice
-0.500001
Emege Saygım Sonsuz Ama Gereksiz Die Dusunuorum..
Aramachus sende çok kabasin napicaz xD Saka saka tartisma cikmasinda.. Us'da espri yapmaya korkar olduk :D
Espri yi anladımda , burada açık fıkırlerımı soyledım.
Biliyorum xD bazilarina katiliyorum bile.. :asik
Yorumlar için teşekkürler özellikle açık sözlülüğünden dolayı Aramachus sana teşekkür ederim kimine gereksiz kimine gerekli bunu yaparkende keşke konuyu saptırmasaydık daha iyi olurdu
Tymaron : Yorumlar için teşekkürler özellikle açık sözlülüğünden dolayı Aramachus sana teşekkür ederim kimine gereksiz kimine gerekli bunu yaparkende keşke konuyu saptırmasaydık daha iyi olurdu

Ben teşekkür ederim devamını getirmen dileği ile...
Çok güzel olmuş beyendim ellerine sağlık :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.