Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaşlar Neden Kimse Yardım Edemiyor İlk Kez Benim Başıma Gelen Bişeymi Bu?

Sorun Şu
Multool Kullanarak Staticleri Mapa Aktarıcam Ama İtem.wsc Oluşmuyor Sorunum Bu Çözebilicek Yokmu!!!
Adept
4.3
Aratsan, güzel cevaplar bulabilirsin.
Ya Neran Aramasam Sorarmıyım?

Aradım Multool un kullanımı anlatılıyor hep Bu Sorunla İlgili Bişey Söylenmiyor Anlatılanların Hepsini Yapıyorum Fakat items.wsc oluşmuyor ? Cözüüüüüüüüüm:ters

Bende Oluşmuyor items.wsc ??

Oyunda Yazdım Serv.export items.wsc Oluşmadı

Konsoldan yazmayıda denedim ordada export failed dedi

Anlamadım bi türlü oluşmuyor items.wsc

Bu konu hudaierbaserbas tarafından düzenlendi(2007-11-04 19:15, 16 yıl önce)
Adept
4.3
Komutun çalışmıyorsa, muhtemelen komutu yanlış kullanıyorsundur. Komut kullanımı:

.serv.export test.wsc 1 150 0

150 sayısı yerine ne kadar büyük sayı yazarsan, o kadar büyük bir alandaki itemlar .wsc dosyasına atılır.

Not:
Komutu oyundan yazıyorsun.
Diyorumya Oyundan Yazdım Oluşmadı Şimdi Ben Serv.export test.wsc 1 150 0 yaziimi Olurmu O Zaman Anlamadım ??
Adept
4.3
Dene?
Denedim Gene Hiçbirşey Oluşmuyor Neden Oluşmuyor Ya Sphere.ini de Bir sorun oolabilrmi ? Bu Sorun Tek bendemi Anlamadım Gitti sphere 55r kullanıom ama millette 55r kullanan var onlarda oluşuo items.wsc
anlamadım ya 1 haftadır uraşıom ama ayıp etti u-s taki arkadaşlar tek neran neden uraşıyorki Tek neran'mı var burda bu işlerden anlayan
Herkes bilim adamımı git araştır senden alalal uyus ettin beni
Sende Beni Bu Konuda Bir Çok Topic Var Fakat Bu Sorunu Çöözümü Anlatılmıyor Sende Burad Polemik Yaratmak İçin Gevezelik Yapma...

Çözüüüm :D
yok gevezelikle yaw paylaşım siteside bazı insanlar sanki burada neran bilim adamı herşeyden anlıyormuşçasına adama yükleniyorlar kıl oluyorum o tipitiplere :D
Ben Yüklenmiyorumki Nerana Çözebiliyorsa Çözsün Diyorum Ben Neden Başka bilenlerde yardım etmiyor diye sordum !!.

Bu konu hudaierbaserbas tarafından düzenlendi(2007-11-05 18:18, 16 yıl önce)
O da Sorabilir O Da Cocuk!!! Yazık onaa O acılar Cocugu!!!!xDxDxD

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.