YARDIM İSTİYORUZ TOPİC SİLİNİYOR NE YAPMAMIZI BEKLIYORSUNUZ ANAMIYORUM CEVAP İSTİYORUM YARDIM İSTİYORUM GEREKÇE SÖYLEMEDEN SİLİYORSUNUZ
Silindi
Members
0
Mutlaka bir hatan vardır.Kimse kendi kendine öyle başlık silmez.

Başlık ismi konuyla alakalı değilse konun silinir.
Argo, küfür,hakaret varsa silinir.
Veyahut başka bir sebebi vardır.
Söle carpen derdini belki bi yardımımıs dokunur
YA ßen bisi demeden hep uyari alıyorum..AnlAmıyoRum kİ !!!
arkadaşar topıcın baslıgı crıtıcal sorununa bır cözum yokmu idi sorunumda critical hata idi belki bilen birisi cıkarda yardımcı olur dedım yazdım adı ustunde yardım bolumundeyız dımı egerkı alakasız dıye sılındıyse once bı gozluk almalı sılen arkadaslar garezlerımı var anlamadım ınsan gıbı soyledık sorunumuzu pm den yazarsın sıldıysen sebebını bızde anlarız ayıp edıyorlar gercekten neyse ben tekrardan konuya geleyım evden actıgım serverımda 2 tane critical hatası verıyor ama kafasına estıgınde bazen verıyor bazen vermıyor ıste hatalar acıklamalarıyla

1.)once 1 tane player sokuyorum oyuna arkasından easy uo ıle owner karakter sokuyorum ve
16:35:CRITICAL:Exception code=0c0000005, addr=07df69629, in Server OnTick
16:35:ERROR:mad (12c):Bad Msg(69646e65) Eat 73 bytes, prv=0d9, type=4 bu hatayı verıyor ve cıkıp gırdıkcede vermeye devam edıyor

2.)bu sorunumda söyle
16:54:CRITICAL:Exception code=0c00000fd, addr=0b9af4, in Char Trigger in @EnvironChange (Events) (UID=05fd3)
burada demek ıstedıgını anlıyorum (UID=05fd3) bu uide sahip kimse ondaki eventta bulunan @EnvironChange triggerinde sorun oldugnu anlatıyor ama bu uid staff karakter ve o karakterdeki eventta gmfix gimfixin içinde ise @EnvironChange triggeri bulunmuyor bu şekilde yazdım aynen ama sorgusuz sualsiz silindi yanlış birşeymi yapmışım acaba ? sorarım

Bu arada gerçekten ne yaptıysam beceremedım script pack de değiştirdim ama nafile gene oluyor gene oluyor 55r 4.0.2 kullanıyorum clientımda 2.0.3 yardımcı olabilecek varsa sevinirim teşekkürler.
Silindi
Members
0
55r kullanıyorsan Spheretablesinde skillclass ın altında o trigger var bi orayı koy buraya.

56b kullanıyorsan snrm sphere_skills.scp de skillclass var onun altındaki @EnvironChange yi bi koy.

Bunlarda da bi sorun bulamazsak staff charla .xshow events yaz hata veren chara tıkla orda yanda eventler yazıcak o eventlerin hepsini tek tek kontrol et @EnvironChange triggeri olanları koy.
2. sorunumu hallettim dediğin gibi spheretablesda sorun yokmusta commands da bir sorun oluyormus duzelttım o sorun kalmadı fakat 1. sorunum hala gecerlı 1 player varken 2.si girince hata verıyor ama server kapanmıyor sadece hata verıyor cıkıp gırdıkce
2.0.3 rc dene clientini bide umarım olur
sorun clienttan mı yani bide ben bu clienti nereden bulabilirim burada yok
Silindi
Members
0
sphere_msgs.scpni kontrol et.Satırların karışığı boş yada "" şeklinde kalmasın.
teşekkür ederim Michaell dediklerini yaptım sorunlar bitti simdi 2 tane daha cıktı yeni topic açmıyım dedim kirlilik olmasın diye

1. sorunum soyle ben 1 event istiyorum bu eventte her playerde olacak logine ekledim orada sorun yok ama amacım playerlar birbirlerini kestiklerinde cantalarına silver coin düssün istiyorum kesenin cantasina düsüremiyorum ölenin çantasına dusuyor beceremedim buna bi yardım ederseniz

2. sorunum soyle bu sorunda consolda cıkıyor kafasına estıgı zaman

02:59:ERROR:UID=040004459, id=0be9 'Sorcerers' Guild', Invalid code=2236 bunu verıyor beyaz renkte bunu anlayamadım uıde gıtmek ıcın yazıyorum gıtmıyor anlayamadım bunada yardımcı olursanız sevınırım kafam basmıyor pek bunlara teşekkürler.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.