Aylin : :pWow yeni bir pvp shard geliyor 2 hafta dayanana İMF den destek kredisi geliyormuş Ea games sitesinde açıklamış

Bak Arkadaşım Artık Çok Olmaya Başladın Hep Görüyorum Milleti Kışkırtıcı Yazılar Yazıyorsun 2inci Şey Server PvP Felan Değil
3üncüsü Server Tam 4 Yıllık Bir Proje Herşey Fixlenmiş Bir Şekilde Açılıcak ve Sistemler Diğer Serverlardaki Gibi Olmuycak
ve Biz Bu 4 Yıllık Emeğimizin Karşılığını Almaya Çalışıyoruz 2 Haftaymış Hah Güldürme Beni.Zaten Serveri ilk Ay Test Açıcaz Ikinci Ay
Connectorlu Bütün Hacklar Önlenmiş Bir Connector Alıcaz :(( Oh Be Bütün Sinirimi Boşalttım Sana:no
:selektor başarılar umarım umduğunuz gibi olur. "Aylin" arkadaşımızda her konuyu saptırmassa güzel olur. Wb i çevreden bulursanız daha iyi olur iy günler.
Pvp Shard değil Rp Shard !!
Rp shard... rp sharda world yapmak gerekiyormuydu ? UO nun rp si uo nun orjinaliyle olur ancak. Bide şöle bişey var kopuyom , karakterinizin hikayesini yazın onaylanınca girebilceniz :D
Rp Shard da world yapıyoruz zaten hatta bitti gibi bişey.
UO oyununda rp yapılmak isteniyorsa , UO nun hikayesinden yola çıkılarak Sosaria haritasıyla oyun oynanır gayette güzel oynanır
Sosaria haritasıyla feci bi şekilde oynadık zaten merak etme :D
Sosaria haritasını gerçek anlamıyla oynayan yoktur bence.
Tamam server hizmete açılınca görücek herkes :D
Yeni haritayla yapmakla olmuyor bence. RP sadece oyuncunun performansına bağlı. İlk imanewbieyi örnek veririm her zaman. Gerçekçilik var , fotomontajın olmadığı bölümlerde var ve çok başarılı mesela imanewbienin açlıktan bayılınca hiç duyulmamış "erkek görmemiş bakire amazon kadınları topluluğu" guildi tarafından yuvalarına götürülür ve ona kral muamelesi yapılır. Yada dolandırıcı vardır mesela 20k ya işlek yerde ev satılır diyor adam , imanewbie satın alıyor gidiyor ve kapıyı açtığında bu herifin bütün sosariaya aynı evi sattığı öğreniliyor. Öyle güzel hikayeler var ki.. gerçek role play odur dedirtiyor. Farklı yani.. doğallık var , ek bi sisteme gerek yok
hımm sen hikaye kısmını kastediyorsun galiba :D tamam anladım ben seni :)
yo.. onlar kendi doğallığıyla oynuyor yani herşey "Madam , bakar mısınız ?" demekle olmadığını sölüyom. Bu adamlar sürekli bi hayatın parçasını oynuyordu. Lord Britishin villa diye sattığı bilmem kaç no. lu baraka bölümünde felan hep garipti mesela.. Anlatılmaz bişey adamlar kendi içinden gelerek yapıyor bunu.
anladım.
RP anlıyışı da bi çok sunucuda yanlış.

Adamlar siteye öyle bi buton koymuş ki , karakterinizin hikayesini görünüşünü yazın ve oyuna başlayın diyor...
o ne yaw?? :D öyle şey mi olur?? :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.