bakın sizde yazmışsınız

Kullanıcı Adı : Root
şifrede : "enter root pasword = ok, re enter root pasword" bu alana girip onayladığınız şifre
https://127.0.0.1 bu şekilde denedim gene olmadı ):
appserv kurulumunda bi hata yapıyorsun ama ne ? :(
Appserv kurdum da açmadım yani appserv çalıştırmam falan mı lazım yoksa?

EDIT : Kendimden utanıyorum apache çalıştırmadığım için olmamış (:
Oldu yani açıldı şimdi yeni adımlara geçeyim (:

Mysql bağlantısı sağlanıyor,hatasız acc alıyorum.Acc update çekiyorum sphereda xxx acci oluşturuldu yazıyor ama sphereaccu.scp de bir hareketlilik yok giremiyorum da o accounta bi el atarsanız sevinirim.(:

Bu konu neo75 tarafından düzenlendi(2008-06-17 02:07, 15 yıl önce)
sanırsam bu konu biraz eskide kalmis sistemi yapan arkadas bi el atabilirse güzel olabilri :)
aynen kullanici adi ve sifrede hata alıyorum
Yine çalıntı yine ögüler yine aynı saçmalık.
İnsanların emeğini niye kendi üzerinize mal etmeyi seviyorsunuz..

bkz : https://www.sphereserver.net/forums/index.php?showtopic=39621
programlayan : snaity
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES) in C:\AppServ\www\Kayit\index.php on line 78

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in C:\AppServ\www\Kayit\index.php on line 79

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: A link to the server could not be established in C:\AppServ\www\Kayit\index.php on line 79

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in C:\AppServ\www\Kayit\index.php on line 92

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in C:\AppServ\www\Kayit\index.php on line 92

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\AppServ\www\Kayit\index.php on line 93

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in C:\AppServ\www\Kayit\index.php on line 96

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in C:\AppServ\www\Kayit\index.php on line 96

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\AppServ\www\Kayit\index.php on line 97

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Access denied for user 'ODBC'@'localhost' (using password: NO) in C:\AppServ\www\Kayit\index.php on line 100

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in C:\AppServ\www\Kayit\index.php on line 100
:: Sistemde Olusan Bir Ariza Nedeniyle Suanda Hesap Alimi Yapilamiyor ::

böle hata verdi !!!! YArdim

birde f_acc_update nasıl ve nereye eklicez !!!

Bu konu streat tarafından düzenlendi(2009-01-12 11:12, 15 yıl önce)
Streat ben kurdum hiç sorun yok sorun sende olabilirmi ??
valla ben kendi gözlemlerimi söylüyom etraf o kadar app kaynıyorki başkasının yaptıklarını alıp benimmiş gibi gösterenlerden nefret ediyorum yaa !! bırakın artık bu oyunları biraz kendiniz olun çok mu zor??!!
Bu acc sistemi neden plesk te çalışmıyor ??
Iyi guzelde kurdum sistemi ama uye olunuo rakam ile şifreler bazen 0 olarak oluo yazi ile yazilan şifreler kabul etmio bu sorun duzeltirsen cok guzel olur bence ?
Siteye Account Sistemş Eklicek Kisi P.m ata bilir mi

Bu konu Lejyum tarafından düzenlendi(2009-10-25 21:41, 14 yıl önce)
Account sistemini sorunsuz yaptım çalıştı fakat şifreyi : kralbenim gibi yapınca şifre otomatikman 0 oluyor bunu nasıl düzeltirim
account alınca şifre 0 a düşüyor neden acaaba ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.