selam herkese...ultima online oynamak istiyodum uzun süredir...bunun için ultima online age of shadows u yükledim patch yaptım ve client 2.0.3 yükledim...şimdi yapmam gerekenler hakkında bişeyler yazarsanız çok sevinirim ...account...server...vs vs vs hakkında yapmam gerekenleri yazarsanız çok memnun olurum hatta msn adresimi alıp ordan yardım etmeye çalışan olabilirse usta lardan daha da makbule geçer...şimdiden saolun :) ...

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-01-04 01:54, 15 yıl önce)
Yukarıda sunucular bölümü var.Oraya bas oyanama şeklini seç.

Rp --> Rol yaparak oynama, Lordum nasılsınız ? tarzı asıl oynayış şeklidir fakat buna uyulduğunu Türkiye'de pek görmedim

Pp --> Kasarsın skillini çıkarsın dungeona çıkartırsın itemi action atarsın binek show yaparsın tarzı serverlar.

PvP --> Basarlar sana bütün itemleri skilleri koyarlar 40 tane app arasına vurun birbirinize hırsınızı alın tarzı serverlardır.

Bu tarzlardan birini seçtikten sonra oynamak istediğin sunucunun sitesine giriyorsun.Dosyalar bölümü vardır sitede mutlaka indiriyorsun onu.Büyük ihtimalle otomatik yükleme vardır çift tıklayınca yükler client masaüsütne gelir olmadı indirdiğin dosyaları Uo klasörüne atarsın.Yine dosyaları indirdiğin sitede kayıt bölümü vardır.Orda da gerekenleri yaparsın.

İyi eğlenceler dilerim..
arkadaşla sorununu çözdük sanırım.
**Bilocan** :
PvP --> Basarlar sana bütün itemleri skilleri koyarlar 40 tane app arasına vurun birbirinize hırsınızı alın tarzı serverlardır.

işte bu cümlede pvp serverlarını tam olarak özetledin :D valla çok tuttum bü cümleyi :D
**Bilocan** :

çok ilginç, seninde serverin vvardı pvpmiydi rpmiydi pp miydi ??? anımsayamadım Yav. pvp serverlerindeki playerlere app diosan bu serverlere kuranlarada app demiş olursun ;) bilmem anlatabildimmii. !!!!
Lafı koymu$. :s
bncede gusel bi laf olmuş bu :D hele bn gibi pvp den fazla haz duymayan biri için :D
M-axis :
**Bilocan** :

çok ilginç, seninde serverin vvardı pvpmiydi rpmiydi pp miydi ??? anımsayamadım Yav. pvp serverlerindeki playerlere app diosan bu serverlere kuranlarada app demiş olursun ;) bilmem anlatabildimmii. !!!!

İlk olarak sunucuyu kurmak applik diye bir şey yazmadım.

İkinci olarak oynuyanların arasında sen de vardın.

Üçüncü olarak evet ben APPYİM var mı sorun ? ::):asik2
Pvp serveri oynayanlar app gibi konuşmak yanliştir.. Bende oynuyorum kendimi app olarak felan görmüyorum fakat bole konuşan insanlar kendini kanitlayim derken app ligin en büyügünü yani ezikligini göstermiş olur..
App olmana kimse bir şey demez.. Cünkü app oldugunu kendinde biliyorsun..

Takılmana devam et.. App :no
APP lafını bilmeden kullanıyorsunuz keşke herkes bana app dese çünkü app = çırak = usta (çırak ustadan üstün olur)
Any! : Pvp serveri oynayanlar app gibi konuşmak yanliştir.. Bende oynuyorum kendimi app olarak felan görmüyorum fakat bole konuşan insanlar kendini kanitlayim derken app ligin en büyügünü yani ezikligini göstermiş olur..
App olmana kimse bir şey demez.. Cünkü app oldugunu kendinde biliyorsun..

Takılmana devam et.. App :no

Evet sen 1 numarasın.Lock plz.
bırak app desin sana ne olurki küfür değil birşey değil sana çırak diyor işte kendisi usta baksana
**Bilocan** : Yukarıda sunucular bölümü var.Oraya bas oyanama şeklini seç.

çırak nasıl ustadan iyi yahu ? usta expert demek
https://uo.stratics.com/content/skills/skilltitles.shtml

neyse konu saçmaladı kilitlenmiştir.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.