Merhaba Arkadaşlar Daha Önce Burda Pek Fazla Konu Açmadım O Yüzden Beni Tanımıyor Olabilirsiniz Öncelikle Sunu Belirtmek İstiyorum Pvp Shard Açmak İstiyorum Ve Sunucunun Kapanma Gibi Bir Problemi Asla Olmayacak Bunu ( Özellikle Belirtmek İsterim) Biliyorum Ki Bi Pvp Serveri Açmak Okadar Zor Diil Hic Bir Bilgisi Olmayan Birisi De Pvp Shard Açabilir Ancak Benim İstedigim Çok Farklı Olmak Ve Özellikle Playere Hitap Etmektir. Çoğu Pvp Shardlarında Staff'lar Tarafından Speed Kullandın Diyerek Haksız Yere Banlanan Actionda Player Charı Olan Bir Staff Kestikten Sonra Banlanan Bir Çok Arkadaşım Bulunmakta ( Buna ben de dahilim) Bu Gibi Sorunları İnsanlara Yasatmamak İçin Düzgün,Seviyeli,Kaliteli Ve 18 Yaş Altı Staff Kadrosu Bulunmayan Bir Server Açmak İstiyorum Evet Arkadaşlar Demek İstediğim Şu ki Pvp Shard Adı Altında Çalaşıcak Script Yazacak Script Konusunda Deneyimli Arkadaşlar Aramaktayım Cevaplarınızı Bekliyorum Saygılarımla
Sana tavsiyem eğer zamanın varsa en iyisi kendin öğrenmen olacaktır. Çünkü tanımadığın scripter ile başarıyı elde edemezsin. Bazı düşünce farklılıkları, olaylara bakışlarınız değişik olabilir. Yinede aradığını inşallah bulursun...
yakınların vasıtasıyla araman daha yararlı olur senin için. istediğin işleri yaptıracak bir scripter bulman açıkçası zordur buradan. belki bulabilirsin ama kendini tanıtman gerek. yani uzun ömürlü olacak, garanti veririm diyenler çok görüldü. mesleğin nedir mesela? nasıl ayakta tutabilirsin sunucuyu. sadece scripter ile olacak iş değil bi kere, diğer konularda(wb vs.) bilgin var mı. bence bulmak istiyorsan bunları dikkate alman gerek, ne kadar ciddi olduğunu görmeliler ki senle iş yapsınlar.
Kendi Açtıgım Pvp Server'e 120 Online Olan 56b Sphere İsterseniz Verebilirim? Kullanmiyorum Zaten.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.