arkadaşlar yeni bir server bulma telaşındayım ben bir ultima delisi olarak bana yardımcı olacak arkadaşların mesajlarını bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim
imzama bakabilirsiniz
nebula tekrar açıldı ve şuan bakımda. birkaç güne bakımdan çıkacak ve eskisinden çok daha kaliteli durumda. bekleriz.
Nebula
Bu SOA nedir ? Bana ne sunacak ki ben buraya geleyim ? Ben bu reklamı görünce zaten sunucunun sitesine bile girme gereği duymam. Klasik nebula ocak 2003 pack işte.
haklısın :D
İmzama bakabilirisniz.
Aynısı calamitous için de gelsin

Xantier : Bu ultima.gen.tr nedir ? Bana ne sunacak ki ben buraya geleyim ? Ben bu reklamı görünce zaten sunucunun sitesine bile girme gereği duymam. Klasik nebula ocak 2003 pack işte.
Xantier : Aynısı calamitous için de gelsin

Xantier : Bu ultima.gen.tr nedir ? Bana ne sunacak ki ben buraya geleyim ? Ben bu reklamı görünce zaten sunucunun sitesine bile girme gereği duymam. Klasik nebula ocak 2003 pack işte.
Xantier bunların hepsi çakma Nebula orjinalini oynamak isteyenler Nebula.gen.tr
Dipnot:Nebulada Şuanda bakımdadır.
Özünde hiç bir ultima online sunucusu sana hiç birşey katıcak değil. Hepsi bir player için zaman kaybından başka hiçbirşey değil. Bizler sadece internet ortamını daha zevkli hale getirmeyeçalışan bir kaç kişiyiz. Üstelik sunucuya girmeden, sistemlere bile bakmadan ezberlemiş olduğunu 6 kelimelik cümlenizi her sunucu için kullanmayın. "Klasik nebula ocak 2003 pack işte."
Klasik nebula ocak 2003 pack işte
calamitous : Özünde hiç bir ultima online sunucusu sana hiç birşey katıcak değil. Hepsi bir player için zaman kaybından başka hiçbirşey değil. Bizler sadece internet ortamını daha zevkli hale getirmeyeçalışan bir kaç kişiyiz. Üstelik sunucuya girmeden, sistemlere bile bakmadan ezberlemiş olduğunu 6 kelimelik cümlenizi her sunucu için kullanmayın. "Klasik nebula ocak 2003 pack işte."
Nebula pack olmasını geçelim farklı bir sistem yokki hiçbir sunucuda nerdeyse 1veya 2 tane çıkar ne fazla hepsinin sistemleri aynı yalansa yalan de yani ama bakmaya gerek yok aynı sistemlerle 123151 tane farklı isimde server açılıyor sonra buraya gelip "Ağlama Duvarı" dönmüş gibi post atıyor konu açıyorlar.Eğer siz gider abuk subuk adı sanı bilinmeyen serverda oynamaya devam ederseniz lütfen böyle konulara girmeyin başlıkta editsiz demiş Türkiye'de hangi serverda edit yok diyebilir.
O dediğin server sitesine girip bakıyorum şuan sistemlerine
Bonuslar -Klasik
Binek Armor Sistemi - ?
Elemental Silah Sistemi - Nebula
Banka hesap sistemi - Klasik
Komutlar - Klasik bunların sistem diyip koymak başka birşey olsa gerek.
Crafting House Sistemi - Son serverlarda Moda.
Mezar taşı - Klasik
Runebook Kopyalama - Klasik oldu bu da.
Rare Dye & Leather Dye
Binekler - Sistem?
Aile Sistemi?
Başkada bulamadım?

Bu konu RieL tarafından düzenlendi(2010-07-05 15:12, 13 yıl önce)
RieL :
calamitous : Özünde hiç bir ultima online sunucusu sana hiç birşey katıcak değil. Hepsi bir player için zaman kaybından başka hiçbirşey değil. Bizler sadece internet ortamını daha zevkli hale getirmeyeçalışan bir kaç kişiyiz. Üstelik sunucuya girmeden, sistemlere bile bakmadan ezberlemiş olduğunu 6 kelimelik cümlenizi her sunucu için kullanmayın. "Klasik nebula ocak 2003 pack işte."
Nebula pack olmasını geçelim farklı bir sistem yokki hiçbir sunucuda nerdeyse 1veya 2 tane çıkar ne fazla hepsinin sistemleri aynı yalansa yalan de yani ama bakmaya gerek yok aynı sistemlerle 123151 tane farklı isimde server açılıyor sonra buraya gelip "Ağlama Duvarı" dönmüş gibi post atıyor konu açıyorlar.Eğer siz gider abuk subuk adı sanı bilinmeyen serverda oynamaya devam ederseniz lütfen böyle konulara girmeyin başlıkta editsiz demiş Türkiye'de hangi serverda edit yok diyebilir.

Ben burda bizim sunucumuzda edt yok diyeceğim lâkin, senin için bir anlam ifade etmiycek belki seni buna inandırmak için başımıza gelen bir olayın ss lerini paylaşıcağım, bu seferde resim delil olarak kabul edilmiyor denilicek. Gerek yok fazla konuşmaya siz ve biz bildiğimiz yolda devam edelim ki başlık kitilenmesin.

iyi forumlar.
@calamitous
Sen ne kadar edit yok desende şuan olmayabilir.Ama ilerde sen yapmasan biri yapar.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.