Merhabalar;
Arkadaşlar yeni yaptım static alanları sizlerle paylaşım yorum almak istedim.

tamamen map0.mul icine kayıtlıdır.

O 5. fotoğraftaki yer ne oluyor onu anlıyamadım :O_o Ama genel olarak güzel.Fakat sonra 4. ve 5. fotoğrafta renk bakımından çok göze batıyor.Biraz az renk kullansaymışın güzel olucakmış.
5. fotogram box alanı oluyor. sondan 1 2 3 resimler ise yeni şehrin görüntüleri oluyor teşekkürler tavsiyen icin.
Türkiye'de multool kullanımı artsa staticleme olayı bitip map düzenleme başlıyıp daha güzel işler çıkıcak ama şimdilik bunla idare edicez . Başarılar.
Ali3n : Türkiye'de multool kullanımı artsa staticleme olayı bitip map düzenleme başlıyıp daha güzel işler çıkıcak ama şimdilik bunla idare edicez . Başarılar.

valla ben multool ile yapmadım yaptım program cok farklı bir harita yapım programı komple 0 dan bile harita insatı yapabiliyorsun.

teşekkürler
O zaman benden öneri eğer deniz üstüne yeni şehir kuracaksan yüksekliği ayarlamalı ve kenarlıkları düzenlemelisin böle çok fakir duruyor.Multool bu bakımdan çok işe yarıyor işte.
zaten öle düzenliyorum sadece bunu can sıkıntısına yaptım ama yeni bir ada yapıcam ve üstüne kurucam sehri.
eline sağlık birazda uyum sağlasan hoş olcaktı
yanlış anlama ama şu 1.ve 2. resmi başka serverdede grdüm hemde seneler önce 2.sine gelirsek merağıma dokundu nasıl oluyorda se hiçbir resimde yoksun çok acaibime gitti :S
biraz daha hayal gücü kullansan iyi olur.

@xwerswoodx

o zaten sphere içinde mevcut. i_multi_evil_compound
@Nexima

hmm bilmiyordum

ama hala daha kendi nerede ben onu çözemedim hiçbir resimde yok :S
resimler sanırım Inside UO'dan çekilmiş.
hepsi çalıntı :@

yetkililerin bu el atmasını istiyorum
1 ve 2 resimdeki alanlar sphere scriptlerinin içinde multileri olan alanlar ama Asıl sormak istediğim şey;

Sen hangi mantıkla spherede bulunan bi alanı kendim yaptım diye buraya koyarsın:D rezil olmak içinmi.

multi ismi evilcompaund gibi bişeydi sanırım:D
ya suq benım serwerıma da basmıssın edit laflrını bunun nerden calkıntı oldugunu hangı serwerda kullanıldı kım yapti kanıt goster cok acımasız bir cocuksun sen heralde

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.